Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

11/03/09 06:59:38

Dzien dobry o świcie ;) laurana ja się z Tobą nie zgodzę jeśli o laparo chodzi, bo widze że odradzasz violi ten zabieg przed zrobieniem HSG... Oczywiście szanuje Twoje zdanie ale mam wlasne ;) Otóż ja uważam iż laparo połączona z drożnością jest rewelacyjna, ja taką właśnie miąłam...z tym że ja miałam inne wskazania do laparo ( trzeba było wyciąć dziada) i przy okazji zrobili też drożność, bez bólu w znieczuleniu ogólnym. Jak się obudziłam to już wiedziałam że kontrast przeszedł i wszytsko pod tym kątem jeśt ok... tylko czekałam z niepokojem na wynik histopato.. viola nie masz co się bać narkozy, dostajesz wenflon do niego podłączają kroplówkę z "czymś" ( nie wiem z czym ;) ) do tego maske z gazem ( pamiętam że trochę śmierdział i film mi się urwał), po wybudzeniu czulam sie dobrze, nie wymiotowalam ani nic, owszemleżałam potem całą dobe ale na drugi dzień już kazali chodzić...chodziłam choć nie było łatwo ale.... gdyby mi dzisiaj zaproponowali kolejną laparo to ja idę w ciemno :!: :!: malineczko dokładnie wiesiołek TYLKO do polowy cyklu ...potem może spowodować skurcze macicy...chyba nie muszę pisać co to może ( ale nie musi) oznaczać w razie "W"... lepiej fufać na zimne. P.S weekend juz tuz tuż :lol: agatko ja ci mówi po raz kolejny ... nie przejmuj się tak tą tempką...miałaś wywalić w diably termometr 8) NO i się dzisiaj podniosla Twoja tempka.... a nie mówiłam że pójdzie w góre?? :P sabi pomiziaj kornela za uchem :!: :!: mi pewnie nie ma dla nas czasu bo wybiera bieliznę :lol: galaxxia bardzo możliwe ( choć przyznam że dzisiaj nie oglądałam Twojego wykresu i mam zaległości od wczoraj )

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

09/03/09 19:51:02

galaxxia no widzisz coś w tym pewnie jest :!: agatko Ty się nie podlizuj balwana ulepiłaś?? :lol: viola może faktycznie powinnaś zaczekac do środy .... ?? sabi a Ty co podglądasz mnie ?? co ja zrobie że lubie tak wląsnie spać?? :roll: :roll: pragnąca bierzesz jakieś leki ??

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

09/03/09 08:06:39

galaxxia hmmm ale mialaś wylączyć a nie wykasować w diably te tempke ;) wpisz sobie znów te 37,00 w 1 dc i masz zaraz pod tempka "Temperatur ausklammern" i jest pole do zaznaczenia...zaznacz ;) Ale skoro wykasowałaś i nic się nie zmieniło to ja zgłupiałam :roll: nie wiem serce co jest grane dla mnie wygląda mi na skok w dniu dzisiejszym więc obstawiam na wczoraj owu i powinny być kolorki ale ich nie ma.... :ysz: NIe masz wykresów do poprzednich cykli ? Dziwne, moze jak agatka czy sabi zaglądną na forum to rozwikłają te zagadke ;) W każdym razie ...dzisiaj do roboty :lol: Gardlo mnie boli .... :shock:

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

09/03/09 07:51:36

galaxxia nie wiem dlaczego program nie oznaczył Ci kolorków, dzisiaj ładnie poszło w górę z 36,8 na 37,00 wiec teoretycznie powinno się zrobić kolorowo biorąc pod uwagę iż jest to najwyższa tempka w cyklu ....a może wylącz tempke z 1 dc?? i zobacz co się stanie ?? Pora się wziąc do roboty ;)

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

09/03/09 07:21:15

Hej ;) Laurana nie mów hop... ;) viola ja się zgodze z sabi i obstawiam 21 dc.... w 22 był ladny skok ... ;) a potem już wyższe tempki... ;) sabi moje zdanie na temat tych wyników już znasz ale powtórzę.... do androloga niech się lekarka martwo gdzie te badania powtórzyć...Wy sobie tym głowy nie zaprzątajcie a tymczasem i wykres mi tutaj uzupełnić bo się skończył na piątku 6 marca :yhy: chomiczko a ja bym się tam śluzem nie sugerowała tzn przynajmniej na moim przypadku .... potrafię mieć piękny ciągnący i za 2 dni przylazi @ ... :roll: Alę każda z Nas jest inna więc i "to" wygląda inaczej ;) agatko a tobie nakopie w zadek za czarnowidztwo :!: :!: Idz ulepić bałwana chyba że już stopniało wszystko co w sobotę nasypało?? Wykresik ladniutki. W kinie byłaś film się podobał więc głowa do góry .... i szykuj winiaka 8) Lusi@ jak sie czujesz? Obejmujesz czule kibelek ? Poobejmujesz poobejmujesz i przejdzie...a potem będziesz się z tego śmiała ;) mi halo !! Któraś pytała o castagnusa inna o wiesiołek...nie wiem która zabijcie mnie nie pamiętam ale.... castagnusa zaczynamy w dowolny dc i jak słusznie zauważyła agatka bierzemy nie dłużej niż 90 dni.... ale uwaga on może skracać cykl to po 1 a po 2 jeśli bierzemy inne leki typu bromergon czy bromocorn to absolutnie nie bierzemy castagnusa :zł: :zł: :!: :!: Jeśli o wiesiołek chodzi to : owszem jest świetny na śluz ale też uwagi : * może powodować rozwolnienie ( u mnie powodował :evil: więc go olałam) no i * TYLKO do owu... bo on może powodować skurcze macicy .... odstawiamy wraz ze skokiem tempki :!: Ale wiesiołek działa też bardzo indywidualnie na każdą z Nas.... ja u siebie zauważylam poprawę po 2 mieciącach ale bieganie do wc zauważyłam od razu...nie połączyłam tego...myślałam że to od wody czy coś bo wyjechała hen daleko... Ale są dziewczyny które dobrze go tolerują i efekty widać od razu...zależy od organizmu ;) --się maprodukowałam ;) U mnie nic ciekawego