Lutowki 2012

07/02/13 19:30:28

My stawiamy dzisiaj bąbelki i mleczko z okazji roczku :$%^: Dzisiaj byli tylko teście na kawce a imprezkę robimy za dwa tygodnie,jak wrócimy z gór. Jutro wyjeżdżamy :D Nie popisze więcej,bo mala jęczy :wink:

Lutowki 2012

04/02/13 12:10:55

Hej :) No ciekawe jak tam Justinus :roll: A co do spania to łóżko mamy duże (2 m)Specjalnie takie kupiliśmy,bo wiedzieliśmy co się kroi :wink: Ale jak dzieciaki się rozpychają, śpią w poprzek to i tak jest za ciasno :lol: bandziorek Ja czytam a bynajmniej się staram,bo mała nie zawsze chce słuchać tylko chce obrazki oglądać. Ale czytać można jak najszybciej,bo to rozwija słownictwo . kubusmisA imprezka udana.Mała zadowolona? Lenka ma roczek w czwartek ale imprezkę robimy dwa tygodnie później,bo teraz w sobotę wyjeżdżamy w góry więc jak wrócimy. W czwartek tylko zrobię mały torcik,bo pewnie babcia z dziadkiem przyjdą na kawkę.

Lutowki 2012

02/02/13 23:00:24

Justinus Gratulacje!!!!!Super,że już maly jest na świecie :) Teraz dużo siły Ci życzę. Moja starsza córka od małego spała w łóżeczku a odkąd skończyła 3 lata to ciągle w nocy wędruje do naszego łóżka i nic nie daje odprowadzanie,bo potrafi przyjść ze 3 razy.No i mimo tego ,że ma już 5 lat to muszę wieczorem ją usypiać,bo tak się nauczyła tzn muszę się z nią położyć,coś tam jej zaśpiewać lub opowiedzieć i dopiero zaśnie. Z Lenką jest inaczej.Od początku sama zasypia w łóżeczku i śpi w nim całą noc.Czasem biorę ją nad ranem do nas jak obudzi się o 6, żeby jeszcze trochę pospała ;) No więc zdarza się ,że czasem nad ranem śpimy we czwórkę :lol2: Masakra!!

Lutowki 2012

29/01/13 13:07:32

Justinus Płacz jak musisz to Ci lepiej zrobi ale nie martw się,bo na pewno będzie wszystko ok. Może akurat wcześniej coś się ruszy a nawet jak nie to czas szybko zleci i będziesz już w domu z maleństwem :) U nas też kiepska pogoda :( Lenka cały tydzień była chora ,dzisiaj miałam w planach już wyjść z nią na spacer a tu pada deszcz :evil: Ja chcę już wiosnę!!!!! bandziorekPowiem Ci,że na drugie dziecko trudniej sie zdecydować niż na pierwsze. Mój m też za bardzo nie chciał.Nie ,że w ogóle tylko ciągle był nieodpowiedni moment. No ale potem go przycisnęła i powiedziałam "teraz albo wcale" no i się zgodził. No ale potem też to trochę trwało,bo od razu nie zaszłam. Potem straciłam jedną dzidzię,potem trzeba było odczekać. I tak zamiast różnicy między dziećmi2 lat (jak chciałam) to jest 5. Ale przynajmniej Emilka zawsze trochę mi pomoże.

Lutowki 2012

27/01/13 21:43:21

Hej. Elcia88 Ja tez juz nie chcę więcej dzieci i tez myślałam o spirali. Hormonów nie mogę brać i na gumkach jesteśmy ale to jednak duże ryzyko :roll: Ale też jakoś do końca nie jestem przekonana... Blu O fajny pomysł z tym serkiem,muszę spróbować.Tylko ciekawe czy jej nie uczuli ten serek. Grzybek Ja daję coś innego jak nie chce jeść.No chyba,że nic nie chce to robię np godz przerwy i daje drugi raz. Moja to tez za dużo nie je.Muszę jej zrobić co najmniej 2.5 godz przerwy,bo inaczej nie tknie nic. Neetaja Śliczna sukienka. A kwiaty to raczej skromniejsze ale jakie to nie doradzę. A co do śniadanka to moja ok 7-7.30 dostaje butlę a potem dopiero ok 10 II śniadanko kaszka,kanapeczki,jajko lub jogurcik.