Wrześniówki 2011 :)

22/11/11 15:59:59

witam mamki :) kurde u mnie ciężko z tym czasem. niunia juz śpi mi pięknie :) dziś od 22 do 6.45! chrzciny robimy (takie mamy plany) w styczniu,na pewno w lokalu bo nie mamy gdzie , no moze by się znalazło miejsce ale kto to wszystko nagotuje. szczepienia to mu juz w grudniu idziemy na drugie:) i mamy te 5w1. ok uciekam bo juz sie obudziła. to sie napisałam pozdrawiam was wszystkie:)

Wrześniówki 2011 :)

16/11/11 19:48:02

hej mamusie:) kaktus no to twoja duża panna ! ja swojej jeszcze za nóżkami z poduszek robię zaporę pod kołderką,żeby się nie zsuwała. moja to dopiero 4 kg warzy. gabisilk jesteśmy jesteśmy całe i zdrowe troszkę czasu nam brakuje, no mamy skok rozwojowy - burzowy wie czeste awantury,płacze i tylko raczki mamy , a sen tylko na spacerku. Malinka_q to jak wiek podobny to to własnie jest ten skok!!! a-wro zdrowiejcie szybko. ja mam termometr rtęciowy.

Wrześniówki 2011 :)

15/11/11 22:49:43

HEJ MAMKI :) u nas wszystko ok:) rośniemy tyjemy:) aneta8702 przypomniało mi sie ,że wkleiłaś wykres i szukałam po stronach az znalazłam:) bardzo mi pomógł. moja niunia stała sie nerwowa i tylko do mnie che na rece i juz wiem czemu:) dzięki za wykres:) maalutka2 dasz rade badz dielna. kaktus badz spokojna o spanie małej w łóżeczku . moja śpi od pierwszych dni w domu i jest ok:) nie ma co sie bać.a jak sie bojsz ze sie rozkopie to na kołderke ja kładź w rożku. gabisilk moja aurelka tez sie zaczeła slinić . Elise81 pięknie tobie Lenka przybrała :) rotawirusy i pneumokoki ja nie będę szczepić.

Wrześniówki 2011 :)

10/11/11 11:22:14

hej mamusie:) my dziś p[o usg bioderek:) poszło szybko i gładko:) no i z bioderkami wszystko ok:) mała w nocy spi pieknie zasypia koło 19-20 i spi do 3-4 wiec rewelacja :) mamusia w końcu sie wysypia:) teraz walczymy z cimieniuchą ...troche jest ciężko przez tą szope mojej niuni :P ale czesanie jest na okrągło nawet podczas jedzenia:) no i na wieczór kilo oliwki na głowe i czapa. Jena 1. moja nie śpi w dzień ,jedynie na spacerze a jak parkujemy w domu o oczy ja 5 zł. 2. tez domaga sie noszenia, płacze jak leży, płacze ja w łóżeczku ,płacze jak pokazuje zabawki , jak jest goła dupka czyli?.... tylko rączki:) 3. ja karmię flachą . czasem zasnie od razu podczas jedzenia ale najczesciej zje i po 1 dopiero idzie spac bo chce gadac. po gadaniu kłade do łóżeczka i tam marudzi to co jakiś czas prze rzucam ja z boku na bok az zasnie. aneta007zd ja mam wodę morską dużą :) fajnie sie po niej gile odciaga:) heheh a twój to tak jak mój chce mieć mamę 24h na dobę dla córci i jeszcze w dodatku laske :P mój jeszcze wymysla mi ,że w nocy mam w sexi pidzamkach spać :) masakra z tymi chłopami:P buziaki dla wszystkich dzieciaczków :) :)

Wrześniówki 2011 :)

04/11/11 19:32:27

cmielka_86 ekspresem te okna umyłaś:) aneta007zd no nie zapeszamy niech niki sobie śpi jak najdłużej ... po ostatniej wizycie położnej waga 3740g :) no pięknie mi niunia rośnie:) dziewczyny napiszcie mi jak u was z @@@ czy już któraś po i jaki czas po porodzie ??? bo u mnie chyba już dziś :( :( i nie wiem czy nie z szybko??? lekarza mam na 30 listopada dopiero.