WYMODLONE MAMUSIE

27/01/13 23:25:07

Agula79, gratuluje drugiego synka. Super wieści :-). Wierze że nie masz czasu, wiem coś o tym :-). Jedyny moment gdzie moge spokojnie usiąść do kompa to gdy dzieci śpią, inaczej nie ma mowy. Dominika nie chce mi spać już w dzień więc wieczorem już padam, wykancza mnie to. Wcześniej spali o tych samych porach więc zawsze troche czasu miałam dla siebie. A czy starszy syn jest zazdrosny o młodszego? U mnie ostatnio Dominika stała się bardzo zazdrosna. Niby całuje, przytula brata, ale jak on tylko idzie w strone zabawek to zaraz jest krzyk :-). Papryczko trzymam mocno kciuki za Was, za Dominisie aby operacja bioderek przebiegła pomyślnie i żeby już wiecej nie przechodziła przez to. Dziewczyny piszcie co u Was.

WYMODLONE MAMUSIE

12/09/12 15:15:28

Hej, właśnie zaczełam pisać wiadomość i mi coś ją wcieło. U nas jest już ok. Mamy swój rytm dnia więc jest o wiele łatwiej. Potrafie nawet wygospodarować trochę czasu dla siebie wię myślę że jest całkiem dobrze. Dominika chyba już się przyzwyczaiła że ma brata. Rano jak tylko usłyszy że Kacper się obudził (Dominika pierwsza wstaje) to odrazu biegnie pod jego drzwi i tupie nogami żeby jej tylko otworzyć. Daje mu buziaka w główkę, robi cześć i zabiera smoka :-). Z Kacprem chodzimy na rehabilitację bo się okazało że ma asymetrię i napięcie mam nadzieje że tylko szybko nadgoni rówieśników. Mam tylko cały czas wyrzutu że poświęcam mu za mało czasu. Mam wrażenie że go ciągle odkładam bo a to trzeba nakarmić Dominikę, a to przewinąć, a to położyć a to ciągle coś....zresztą w stosunku do Dominiki mam takie same odczucia że się z nią nie bawie, nie ma czasu na czytanie książeczek itp. Nie mogę doczekać się już jesieni to wieczory będą dłuższe i będzie można poświecić im czas bo teraz jeszcze widno więc spędzamy czas na dworze. Zaczynam się przymierzać do porzegnania Dominiki z pieluchą mam nadzieje że mi się to uda i na 2 latka całkiem od niej odejdziemy. Zobaczymy jak to wyjdzie. Napiszcie co u Was, jak wasze dzieciaczki? Na wąteczku coś cisza.

WYMODLONE MAMUSIE

05/09/12 15:25:21

Witam wszystkich, co u Was słychać z nowym rokiem szkolnym? Solusiu, jak minął pierwszy dzień w pracy po dłuższej przerwie?

WYMODLONE MAMUSIE

24/07/12 22:31:51

Emimko, wszystkiego najlepszego dla Olgi z okazji skończenia roczku :bal: :gift:

WYMODLONE MAMUSIE

06/05/12 14:16:16

Hej dziewczyny, dziekuje za gratulacje :-). Jesteśmy już w domku, narazie dochodzimy do siebie, jest ciężko, cały czas zamieszanie jak nie Dominika to Kacper :-). Jak trochę sobie wszystko poukładamy to się odezwę.