Wprowadzanie nowości u 3 mies. niemowlaka?

17/10/08 21:25:31

poprostu brak mi słów do was i do waszej głupoty

Wprowadzanie nowości u 3 mies. niemowlaka?

17/10/08 18:16:44

A co powiecie na to ? jest tu moje pytanie i wypowiedz innego lekarza, którego zdanie jest takie jak pediatry [url:tf9lmre5]http://smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&id=21080&Itemid=0[/url:tf9lmre5]. Ja wierzę lekarzom, wkońcu to oni są wykształceni w tej dziedzinie bardziej niż ja, ufam pediatrze swojego syna. Poraz kolejny piszę, że nie oczekuję ani pozwolenia ani popierania mojego postępowania z synem. To moje pierwsze dziecko i wolę zaufać lekarzom niż osobom z forum. Jedyną rzeczą, którą chciałam się dowiedzieć było to, czy któraś z mam ma również takiego głodomorka aby móc wymienić się doświadczeniami. Jedank żadna z Was najwyraźniej nie ma problemu z dzieckiem takiego ja. Łatwo jest pisać- nie słuchaj lekarzy, schemat żywienia pozwala na to dopiero od..., jeśli teraz nic mu nie jest to wyjdzie to dopiero po latach... Dla mnie to bzdury, które nie maja się nijak w przypadku jak mój, że syn póki nie dostanie mleka nie przestaje płakać. Ciekawe czy któraś z was będąc w mojej sytuacji podawałaby 2 razy tyle mleka na dobe, które dziecko powinno wypić czy może głodziłaby tylko po to aby za dużo nie przytył. Żadna pewnie nie słuchałaby tego co mówią różni lekarze, położne, nawet jeśli ich opinia jest taka sama???

Wprowadzanie nowości u 3 mies. niemowlaka?

14/10/08 15:33:36

Ale ja nie daję mu normalnej kaszki, do butelki ze 180 ml mleka dodaje jej tylko jedną łyżeczkę do herbaty

Wprowadzanie nowości u 3 mies. niemowlaka?

14/10/08 15:30:49

Z tego co napisałaś można zrozumieć co innego. Pozatym skąd wnioskujesz, że mmoje dziecko może być naprawde otyłe? Stąd, że ma duży apetyt? Mój mąz też ma taki, ja z resztą też i żadne z nas nie jest grube, wręcz przeciwnie. Więc może swoje zamiłowanie do mleczka odziedziczył po rodzicach ;)

Wprowadzanie nowości u 3 mies. niemowlaka?

14/10/08 15:02:23

Ameneris Napisałaś- "Gratuluję normlanie tylko talentu żeby rozpaść dziecko ..." Skąd wiesz, że moje dziecko jest rozpsione???????? Pomimo, że mój syn waży 7 kg nie jest gruby. Nawet pediatra dziwiła się, żę mały tyle waży, nie jest ani gruby ani chudy- taki w sam raz. Poza tym wiele dzieci ma wagę jak mój syn i nie jest to powód do krytykowania mojej osoby. POza tym mały zawsze dostawał tyle mleka ile było na opakowaniu, dopiero jak miał 2 miesiące skończone apetyt nagle mu wzrósł. Znajoma położna także pozwoliła podawać małemu trochę jabłka i kilka kropel soku z marchwi. Z tą kaszką chodzi o to, że mały ostatnio budził się w nocy do jedzenia, herbatką nie dało rady go oszukać, puki nie wypił mleka płakał, nie mówiąc już o zaśnięciu. Pediatra kazała teraz dodawać jedną łyżeczkę kleiku ryżowego do ostatniego mleka i mały po tym śpi jak zwykle. Nie chodzi o to, że chce się w nocy wyspać a nie biegać do małego tyko o to, że dając mu w nocy kolejne porcje mleka dostanie większą dawkę kalorii niż ta jedna łyżeczka kleiku