Czerwcowe Szczęścia

07/04/09 11:56:11

Wpadam z małym pytaniem. Dziewczyny korzystające z scrapbloga czy Wy też macie problemy po zalogowaniu z wejściem w dział tworzenia nowego scrapbloga? Czy tylko u mnie się coś chrzani :evil:

Czerwcowe Szczęścia

06/04/09 10:39:46

Witam. Za oknem nareszcie pachnie wiosną :) Kwiatek dużo zdrówka dla Polci. Ja też jestem już po zmianie pediatry. Muszę teraz jeździć 10 km dalej ale za to nareszcie jestem zadowolona. Nefretete wiem coś na temat beznadziejnych sąsiadów :? Aż szkoda się rozpisywać na ten temat.. Ale na szczęście już niedługo się przeprowadzamy. mmagdaw ja też mam dzisiaj lenia. Ale jak Olka wstanie z drzemki to będzie trzeba zaliczyć jakiś spacerek. Dołączam do klubu trzydziestek ;) Dla wszystkich byłych i teraźniejszych solenizantów (i tych dużych i tych małych) dużo zdrowia, uśmiechu, radości!!!

Czerwcowe Szczęścia

03/04/09 11:44:32

Ojej.. nie było mnie kilka dni na forum a tu tyle do nadrobienia :shock: :)

Czerwcowe Szczęścia

23/03/09 11:20:12

Adela no ja widzę na suwaczku Magdy że Ula ma dziś miesięcznicę. Natomiast nie widzę tego u Moniniki, Kwiiatka, Darii777 i Anusi. Hmm.... No więc Moninika, Kwiiatek, Daria777, Anusia wszystkiego naj dla Waszych maluszków.

Czerwcowe Szczęścia

23/03/09 10:52:16

PeCeka dobrze zrobiłaś. On chce być szczęśliwy na nowo? Taaa... Większość takich biurowych romansów kończy się tym że facetowi po jakimś czasie otwierają się oczy i widzi co stracił albo panience nudzi się żonaty facet z odzysku i go zostawia.. Bardzo możliwe że po jakimś czasie będzie chciał wrócić do Ciebie z podkurczonym ogonkiem więc życzę Tobie żebyś do tego czasu ułożyła sobie życie na nowo i była szczęśliwa a jemu kopła do d... Przyłączam się do prośby Kukułki :) Magda wszystkiego naj dla Uleńki :bal: