Szpital w Obornikach

18/12/08 19:50:36

Szczerze wspólczuje i szkoda że potwierdziły się te wszystkie opowiadania....miałam nadzieje, ze w końcu cos sie tam zmieniło....Wszystkiego najlepszego dla świeżo upieczonej mamusi :)

Poznanskie mamy na wychowawczym

03/10/08 13:15:02

witam, my jedziemy od poniedziałku na tydzien do babci więc tym razem się nie spotkamy ale potem jak najbardziej:) Wenus mam nadzieje, że ze spokojem dotrwasz do rozwiązania bez problemów. do usłyszenia.

Poznanskie mamy na wychowawczym

29/09/08 16:10:25

wenus13 widzę , że Ty jesteś najbardziej z moich okolic - słyszałam, że w Złotnikach sa jakieś zajęcia dla malutkich dzieci? ale nie wiem co i jak - może ty się orientujesz? albo wogóle gdzies tu w okolicy Suchego Lasu? bo chetnie wybrałabym się do tej mammamiji ale odemnie na Ławicę to już trochę daleko.....

Szpital w Obornikach

29/09/08 10:59:15

witam, powiem szczerze że gdy byłam w ciąży też bylam nastwiona na szpital w Obornikach. Zwłaszcza gdy odwiedziałam oddział położniczy - ladne, zadbane salki dla mam z dziećmi, coprawda sala porodowa trochę nie z tej epoki ale jakoś całokształt wydawal się całkiem niezły. no i najważniesze - blisko. Jednak po wysłuchaniu kilku histori od kobiet, które tam rodziły odechciało mi się porodów Obornicki szpitalu - zaznaczę, że nie były to tworzone mity - ze jakaś sąsiadki córka itd - były to informacje z pierwszej reki. Wiadomo zależy na kogo trafisz - ale ja nie ryzykowałam i pojechałam jednak do Poznania - rodziłam w Raszei i naprawdę polecam.

Poznanskie mamy na wychowawczym

28/09/08 08:02:11

Witam serdeznie wszystkie okoliczne mamusie i ich pociechy! Ostatnio trafiłam na Wasz wątek i tak po cichutku was podczytałam...teraz chciałam się tak dyskretnie zapytać czy przyjęłybyscie nową znajomą z córeczką na wasze spacerki.....? Mała ma 10 miesięcy i pomału zaczynaja nudzić mi się samotne przechadzki........ bądzcie dla mnie życzliwe....;)