Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

09/10/09 00:14:54

Enja hej, zostawiłam Ci wiadomośc na "Mamach z Banbury", ale chyba tam nie zaglądasz. Odezwij się jak bedziesz miała chwilkę. :) Kurcze, brak mozliwości przesyłania prywatnych wiadomości jest naprawdę irytujące. :x Pozdrawiam, i przepraszam, że zasmiecam wątek. :oops:

Szukam mamuś z Banbury

24/09/09 00:29:34

Enja odezwij się na gg 3381160 jak znajdziesz chwilkę. :wink: Pozdrawiam.

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wlk Bryt (2)

03/09/09 12:21:24

Ech, Morning, widać, zes w ciązy. :wink: Maruda! Zamiataj do nas ale już! :bum:

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wlk Bryt (2)

02/09/09 17:01:11

Wow Mons nie pokazuję tego zdjęcia Indze, bo znowu bedzie jęczeć, ze chce sie z nim ożenić. :roll: Co do prywatnego forum to jestem niezdecydowana. Z jednej strony wkurzają mnie te epamiętniki i brak privów, ale z drugiej strony ciężko będzie poznać nowe osoby. Same wiecie, ze duzo osób przestaje pisać, może dojść do sytuacji, że zostanie nas tylko garstka, bo reszta sie wykruszy. Gdyby nas było 50 to inna sprawa. Myślę, że ciągnięcie 2 forów nie wypali, powinnyśmy się raczej określić - albo zostajemy tutaj, albo się wynosimy. Może inaczej - dostosuję się do większości. :wink:

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wlk Bryt (2)

01/09/09 22:20:44

Cześć, jestem... ale cały czas czuje się bleee... Mam troche podwyzszona temperature, wiec albo to od tego, albo własnie dlatego, ze czuję sie tak beznadziejnie i jestem zmęczona, mam ta goraczkę. Dziwne, u mnie gorączka to wielka rzadkość. Poza tym nie mam ani kataru ani kaszlu, wszystko ok... Byłam na baby cafe. Przeżyłam szok, przyszła dziś Niemka, która tak świetnie mówiła po angielsku, że byłam przekonana, że jest Angielką, dopiero dziewczyny mi powiedziały o jej pochodzeniu. :shock: Jest tu 1,5 roku, wpadłam w kompleksy! Mimi kurcze, co za gbur z tego księdza! Uważam, że to jakiś absurd, że ksiądz odmawia chrztu dziecku. :? Współczuję humorków Matiego, oby jak najmniej takich sytuacji. Mons witaj, a jednak do nas zajrzałaś? 8) Przyznaj, że się za nami stęskniłaś. :wink: Lalota z tego co piszesz to bardzo sympatyczny musiał być Wasz chrzest. :) Jak Inga pójdzie do szkoły na full time 9-15 to pójdę się upić z radości. :lol: Ruda juz odpowiedziałam w sumie na Twoje pytanie wyżej. Dzięki, ze pytasz. :wink: A jak Wam minął dzień? Kiedy zaczynasz zajęcia w collegu? Betti łojej! ale sliczny ten Twój Filipek! :P Maleństwo sliczniutkie! Dzięki za zdjęcia i prosze o więcej :wink: Mimi wg mnie nie powinnaś zmieniać, tutaj obowiązuja znaki angielskie. Zobacz, Mateuszek tez nie ma na akcie urodzenia polskich liter, prawda?