zajscie w ciaze po ciazy pozamacicznej

07/01/07 21:28:20

witaj, wiem co przeżyłaś. dwa miesiące temu usunięto mi ciążę pozamaciczną jajowodową razem z lewym jajowodem :cry: nie doszło w moim przypadku do tak drastycznej sytuacji jak u ciebie bo byłam pod opieka lekarzy, którzy myśleli że w końcu w macicy pojawi się zarodek ale pojawił się niestety gdzie indziej... przez dwa miesiące nie miałam owulacji, organizm bardzo powoli dochodzi do siebie. jak na razie mój lekarz jest dobrej myśli i nie faszeruje mnie żadnymi tabletkami, czekamy na rozwój sytuacji. :oops: ja mam 27 lat, więc nie jesteśmy jeszcze takie stare. jedynym plusem tej sytuacji jest to, że jesteśmy płodne i szanse na dziecko mimo wszytsko są. nie martw się, niedługo dojdziesz do siebie ale nigdy o tym nie zapomnisz :( tak jak ja.

ZAPRASZAM KTÓRYM SIĘ NIE UDAŁO I UDAŁO SIĘ HEHE LISTA CZEKA

20/12/06 13:02:46

no tak, tylko nie można robić tego na chybił trafił bo tez skutku z tego oczekiwanego nie będzie :lol: pilnować dni płodnych jak najbardziej ale nie spinać się za bardzo :wink:

ZAPRASZAM KTÓRYM SIĘ NIE UDAŁO I UDAŁO SIĘ HEHE LISTA CZEKA

20/12/06 12:48:19

Sylwia 11982 nie miałam owu bo progesteron w 24 dc wynosi tylko 4,71 ng/ml a wykres temperatur jest płaski, bez żadnego skoku :evil: @ jeszcze nie dostałam dlatego idę do gina żeby ewentualnie @ wywołał. takie to wszystko pokręcone a jak na złośc gdzie nie pójdę to wszędzie są niemowlęta :?

ZAPRASZAM KTÓRYM SIĘ NIE UDAŁO I UDAŁO SIĘ HEHE LISTA CZEKA

20/12/06 12:10:06

to i ja trafiam na listę pechowych, nieudanych, niezaciążonych :cry: wynik beta hcg 0.100 mIU/ml więc ciąży niet. ale to było do pomyślenia skoro prawdopodobnie owulacji nie miałam. jutro idę na usg do gina to może jakiś plan na styczeń opracujemy :lol: ale zaczynam mieć dość tego kombinowania. od następnego cyklu zarzucam termometr i ten cały NPR. niech się dzieje wola boża :roll:

ZAPRASZAM KTÓRYM SIĘ NIE UDAŁO I UDAŁO SIĘ HEHE LISTA CZEKA

10/12/06 14:10:44

nie możemy się tak zadręczać, że idą święta a tu nie ma II kresek bo człowiek jeszcze bardziej się dołuje i ani święta radosne ani Nowy Rok. Święta, nieświęta - nie ma znaczenia kiedy się uda :lol: http://www.fertilityfriend.com/home/154d77