Kłopoty "wózkowe"

16/08/07 22:04:55

Hej. Ja mam z moją Julką tak: Idę na spacer dopiero w porze jej drzemki. Pierwsze dwadzieścia minut spaceru jest świetne. Julka aż piszy z radości lecz po upływie tego czasu zaczyna grymasić, kręcić się. Wtedy od razu wręczam jej butelkę z soczkiem i momentalnie usypia:). Śpi z jakieś dwie godzinki więc mam dużo czasu żeby ją chociaż troszkę dotlenić ale wiem że jak się obudzi to mam 10 min na dotarcie do domu. Dzisiaj za to wywinęła niezła jazdę. Nie usnęła nawet na minutę i zamiast siedzieć wspięła się po wózku i całą drogę do domu stała trzymając się budki od wózka. Gdy zatrzymałam się na chwilę żeby porozmiać z koleżanką (jej synek jest dzień młodszy od julki) to moja kochana córeczka :) po raku weszła do jego wózka!! Uśmiałam się dzisiaj jak nigdy ale namęczyłam się również dużo.

Pierwsza rocznica ślubu

18/07/07 23:15:27

Troszkę to dziwne bo każda z was pisze, że nie są w tym dniu potrzebne żadne prezenty. Dlaczego w takim razie każda z was coś dostała?? Jak nie złoty pierścionek to kwiaty. Uważam, że mężczyzna też powinien dostać coś w zamian nie tylko dobry obiadek i miły uśmiech oraz niezapomnianą noc (te rzeczy powinnien mieć na codzień). Dziękuje chociaż za dobre chęci.

Pierwsza rocznica ślubu

17/07/07 20:21:02

Czy możecie mi doradzić co kupić mężowi na pierwszą rocznicę ślubu?? Rocznica juz teraz w niedziele a ja nadal nie mam żadnego pomysłu:(. Pomóżcie!!

Urlop

28/01/07 12:01:03

4 stycznia urodziłam córeczkę. W tej chwili jestem na macierzyńskim. Umowę w pracy mam do końca stycznia i już wiem że nie będzie ona już przedłużona. Przez cały czas jak pracowałam nie wykorzystałam ani jednego dnia urlopu czy w związku z tym pracodawca musi wypłacić mi pieniądze za urlop ??

Powrót do dawnej figury.

28/01/07 11:48:15

Hej dziewczyny! Powiedzcie kiedy można zacząć ćwiczyć po porodzie ?? Co prawda zrzuciłam już 20 kg ale niestety w ciąży przybrałam 30 i jeszcze dużo kg zostało mi do zrzucenia.