Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

23/04/11 11:54:46

Aleksandra nie widzę z pracy żłobka, widziałam Panią z wózkiem :) czekamy zatem na Julkę :). To już druga Julcia będzie :)

SIERPNIOWECZKI 2010!!!!

23/04/11 11:51:16

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każda z Was wykorzysta ten czas jak najlepiej. ja tylko na chwilunię. Normalnie nie mogę nadążyć za biegnącym czasem :( Nawet z czytaniem Was nie jestem na bieżąco :( Misiaczkowa pisanki przepiękne!!!!!!! Jostyska gratulacje "kosi-kosi" !!!! Agu-J zdrowia dla Babci i brawa dla Ignasia za pierwsze słowo :) u nas ok. Tosia w miarę zaakceptowała żłobek. Tylko nie chce pić tam mleka z butelki. Je obiadki, ale nie chce popić :(. Panie miłe, bardzo się starają, wyprowadzają dzieciaczki na spacerki (widziałam nawet z okna w pracy :)) No i Tosia stoi, a nawet przesuwa się krokiem posuwistym wzdłuż oparcia wersalki. Ale nie siadła jeszcze. Ziemię z kwiatków już jadła, więc spełniło się proroctwo mojej lekarki. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę jeszcze raz SPOKOJNYCH ŚWIAT!!!!!

Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

21/04/11 13:40:57

Aleksandra żłobek ok :) Panie miłe, zajmują się dzieckiem. Widziałam nawet przez okno w pracy, że Tosia była na spacerze :). Pani miała problem z karmieniem małej, ale my też sobie nie radzimy, jak Tocha jest poddenerwowana. A to na pewno było przeżycie. Z resztą ja to też bardzo przeżywałam :(. Stopniowo wydłużyłam okres w żłobku o godzinę. Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że dalej tak będzie.

Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

10/04/11 13:47:05

Aleksandra ok dam znać, co i jak. Tosia zacznie okres adaptacyjny w tym tygodniu, zobaczę jak będzie..... na Komunię to się popytam koleżanek :)

Czy sa na forum przyszle mamusie z Jaworzna i okolic?

10/04/11 13:09:05

Aleksandra1284 ja też ciągle czekam na miejsce w żłobku na Podłężu, na razie Tocha pójdzie do żłobka "pierwsze kroczki". Kosztuje sporo, niestety.... Tochę zapisałam na Podłęże zaraz po urodzeniu. Zobaczymy jak będzie z tym żłobkiem :/ A faktycznie w Jaworznie place zabaw to porażka :(. My najcześciej chodzimy na Chrząstówkę, ale Tocha to jeszcze mała jest, więc nie potrzebuje huśtawek, ale tak na przyszłość to masakra...