Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

10/05/11 18:22:47

Laurita może i masz rację że nie ma się co nakręcać, ale znalazłam bloga mamy 12 letniego chłopca, który ma zdiagnozowane adhd i po jej wpisach na temat początkowych objawów u jej syna zaczęłam się zastanawiać czy mój diabełek przypadkiem też nie ma adhd, bo objawy są właściwie podobne, a niektóre takie same, więc dało mi to do myślenia. Nasza pediatra (która jest nią od niedawna - bo musiałam wcześniejszą zmienić) widziała Krzyśka pierwszy raz i też stwierdziła że on jest bardzo nadpobudliwy. Dlatego mówię że to moje podejrzenia tylko i chcę go przebadać neurologicznie i psychologicznie. Może to nie jest adhd, ale lepiej sprawdzić :) I wiem że adhd stwierdza się u starszych już dzieci, ale jak mówiłam wcześniej zauważyłam podobne objawy u Krzyśka takie jak miał ten 12 letni chłopiec z adhd.

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

10/05/11 17:26:49

Myśka, nie wiem czy na ADHD coś pomożecie :roll: Obserwuję Młodego od bardzo dawna i takie mam podejrzenia że jego zachowanie może wskazywać na adhd. Byłam u pediatry to najpierw nas skierowała do neurologa ale psychologa też zalecała odwiedzić. Dlatego szukam kogoś dobrego, godnego polecenia.

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

10/05/11 13:58:14

Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was może polecić jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego?

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

13/04/11 15:32:25

Dzięki dziewczyny, sama jeszcze w szoku jestem że nam się udało :) W końcu coś ruszy i będę mogła spokojnie poszukać sobie pracy :) Laurita ja leżałam na Siemiradzkiego w 24 tygodniu i szczerze odradzam ten szpital. Za to z czystym sumieniem mogę polecić szpital na Galla ;) Świetny personel, zawsze mogłam liczyć na pomoc pielęgniarek, położnych, w ogóle bardzo dobrze wspominam poród, było wesoło ;) Siaasia przykro mi że się nie udało. Ale dla mnie to dziwne, bo przecież dalej mogłabyś pracować, do końca ciąży, a drugie dziecko też zajmuje sporo czasu, później wrócisz do pracy przecież, i co z tym starszym? Mógłby śmiało pójść do przedszkola.... Sama nie wierzyłam że nam się uda, pewnie tutaj mało zgłoszeń mieli :roll: Ponad 1200 dzieci się nie dostało http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/kr ... omosc.html Podobno ma być druga rekrutacja

Krakowskie "Ciężarówki" łączcie się :)

13/04/11 13:18:38

Siaasia i jak z przedszkolem? Składałaś podanie? Przyjęli Twojego synka? Nam się udało ;) Co prawda nie do przedszkola pierwszego wyboru, ale to drugie też jest nie najgorsze. Mieliśmy 12 któw :D Cieszę się jak głupia bo się kompletnie nie spodziewałam że przyjmą Krzyśka gdziekolwiek :)