"Wygląd" skurczy porodowych

06/04/08 18:42:17

Wczoraj wieczorem złapał mnie dośc silny ból tak z prawej stony trwał prawi 4 godziny nie mogłam chodzic dzidzia przy każdym nasileniu strasznie mi się wierciła(prubowałam wyłapac co ile pojawiają mi się te skurcze 3-5 a nawet 8 minutowych odstępach )WIĘC TO PEWNIE TE PRZEPOWIADAJĄCE koło 24 położyłam się i jakoś usnełam rano jak ręką odjoł ale stracha już lekkiego miałam że to już to a termin mam dopiero na 5 maja. Wasze przepowiadające też wyglądały podobnie? Pozdrawiam.

Kielce i okolica

21/03/08 21:07:59

Cześc dziewczyny mószę się z wami podzielic moimi spostrzerzeniami po pobycie w szpitalu na Prostej .Lerzałam na patologi położne nie kompetentne szczegulnie na patologi A ,jedna jest szczegulnie niemiła dziewczynie przy nas na sali zaczeły odchodzic wody to się tylko na nią wydarła gdzie ma wkładki żeby sobie podłorzyc W tej chwili trzeba zabrac ze sobą wszystko i dla dziecka i dla siebie bo jak nie to wam nawet dziecka nie ubiorą tylko zawijają w coś przypominające pieluchę tetrową. Więc do porodu trzeba zabrac drugą torbę dla dzidziusia.

lek gynalgin a poczecie dziecka

27/02/08 12:31:25

Ja zaczełam od testu nawet szybko mi wyszedł pare dni przed planowaną miesi.. usg miałam robione dopiero 12 tydzień wtedy już dobrze widac nawet mam takie fajne zdięcie bo maluszka ładnie widac całego . w pierwszych tygodniach to mogą sprawdzic czy pojawił się pęcherzyk co wskazuje na ciąże

lek gynalgin a poczecie dziecka

26/02/08 17:55:40

że w ciąży to norma hormony itp a że ja się o ciąży dowiedziałam dośc szybko więc lekarz ciężarnej jeszcze na samym początku może podac tylko nystatyne a ona jest słabiutka

lek gynalgin a poczecie dziecka

26/02/08 17:43:06

Ja Ci doradzam poczekac ja najprawdopodobniej zaszłam właśnie stosując gynalgin lekarz przepisał mi po wyjęciu wkładki (bo postanowiłam zacząc staranka) myślałam że nie uda mi się tak szybko tyle się przeciesz czyta o staraniach . u mnie zaskoczyło odrazu :lol: No ale niestety przez całą ciąze ciągnie sie za mną zapaleni non stop co podlecze to po tygodniu od nowa ,na szczęście zostało mi tylko niecałe 9 tygodni to jakoś przetrzymam.