Mamy z 2012 roku

12/11/15 11:14:13

bandziorek ej tam nie ma ochoty :P musisz go przekonać... tak wiesz :P Będziemy trzymać kciuki :D

Mamy z 2012 roku

12/11/15 09:57:56

Black u nas na początku Wojtek był zachwycony bratem, ale po 2 tygodniach mu przeszło i zaczął się bunt. Tłukł Maćka w każdej możliwej chwili, wystarczyło że się odwróciłam a on już atakował brata. Na początku krzyczałam na niego, ale po przemyśleniu sprawy zaczęłam z nim spędzać więcej czasu, jak karmiłam to organizowałam mu na 30min zabawę albo bajki. po 2 miesiącach się uspokoił. Teraz tłuką się o zabawki :P Moon a gdzie dzieci sprzedałaś? Moj przedszkolak ma dziś pierwsza wycieczkę, pojechali do teatru lalek, mam nadzieje że nie zrobił sceny i pojechał z dziećmi :) Też idę na kawę, tylko najpierw na siusiu z Sabusią ;)

Mamy z 2012 roku

09/11/15 11:35:57

Black to bardzo dobra decyzja :) zobaczysz będzie Ci Zuza wdzięczna za rodzeństwo. Jak widzę moich chłopaków jak się razem bawią i nie wiszą na mnie to wiem że była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć :) Kupiliśmy im też psa, tzn piesel jest mój, razem biegamy. Ale gdyby nie ona to Maniuś nudziłby się sam w domu jak Wojtek jest w przedszkolu. Sabusia to owczarek długowłosy, gubi mnóstwo sierści, czasami mam już dość sprzątania jej kudłów ale i tak jest moja ukochaną psią córunia :) Sok z cebuli jest dobry, pijałam w dzieciństwie:) dobry bo smaczny i dobry bo skuteczny.

Mamy z 2012 roku

09/11/15 11:02:56

Hej dziewczęta! Czy któraś z Was ma założoną spirale? Maż mówi że go coś kuje w trakcie seksu... albo to te nitki albo spirala mi wypada :O U nas katar żadzi, Marianek zakatarzony, Wojtek też, męża połamało ale za to ja i psina mamy się dobrze :P Black gratuluje ciążowego stanu :) Czy to Ty mówiłaś że nigdy w życiu rodzić już nie będziesz :P

Z wychowawczego na L4

09/11/15 10:55:01

Cześć, Jedynym wg mnie rozsądnym rozwiązaniem jest pogadanie z szefem żeby zwolnił cie z powodu np redukcji etatu. Jeśli się na to zgodzi to po rejestracji w UP od razu dostaniesz zasiłek dla bezrobotnych o ile masz wypracowane lata. Jeżeli zwolni za porozumieniem stron dostaniesz po 3 miesiącach al jeżeli dyscyplinarnie/z Twojej winy, w ogóle nie dostaniesz. Więc ja osobiście wybrałam opcje dogadania się, przedstawiłam sytuacje i choć bardzo mu się taka opcja nie podobała, poszedł mi na rękę. Jak rzucisz mu na biurko kolejne L4 to może się nieźle wk%^&*ć i w ogóle nic z UP nie dostaniesz. Uważam że po to umiemy mówić żeby się z ludźmi dogadywać. Mam nadzieje że pomogłam:)