¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

01/03/11 13:25:54

Witam Was wszystkich:) Bardzo dawno nie zaglądałam.Wszystko przez notoryczny brak czasu.U nas wszystko dobrze.Lenka gada jak najęta,śmieje się,że to mała Bielicka.Koszmar jest tylko z odpieluchowaniem,bo nieststy moja buba nie uznaje załatwiania swoich potrzeb w zaden inny sposób,jak tylko do pieluchy.Brakuje mi już pomysłów,jak ją nakłonić do nocnika.Poczytałam trochę zaległości i widzę,że u niektórych sporo się pozmieniało. Pozdrowionka dla wszystkich.Postaram się częściej zaglądać.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

05/03/10 09:45:22

Witam kochani:) Brakuje mi czasu na zaglądanie do Was. Lenka trochę chora,ma paskudny kaszel.Byłam z nią wczoraj u lekarza i dostała Eurespal,Flavamed i syrop prawoślazowy.Zobaczymy czy to pomoże i obędzie się bez antybiotyku.Wzięłam L-4 na dziecko i do środy siedzę z niuńką w domu. Nie mogę wejść do naszej galerii,nie wyszukuje mi jak wpisuje galeria wrześniówek :( Podajcie link proszę,bo nie wiem czemu tak się dzieje. Mulata strasznie mi przykro,trzymaj się kochana.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

07/01/10 22:48:32

Hej:) Pamięta mnie ktoś jeszcze?Mam nadzieję,że wybaczycie mi nieobecność na forum,ale po prostu brak mi czasu. Od rana jestem w pracy,jak wracam staram się nadrobić czas z niuńką,a wieczorem jestem padnięta.Jutro wyjątkowo idę do pracy po południu,więc mogę dziś dłużej posiedzieć. Lenka coraz bardziej rozrabia i ani trochę się nie słucha.Najbardziej interesujące jest oczywiście,to co zabronione.Jak mówię jej nie wolno,to się śmieje i dalej robi swoje.Ostatnio chyba z 50 razy wynosiłam ją z kuchni,bo skubaniec usiłuje odkręcać kurki od gazu :roll: Mega wielkie gratulacje dla AnulkiS.Dzidzia cudowna. Teraz czekamy na kolejne forumowe dzieciaczki :) Gorąco Was pozdrawiam i postaram się zaglądać.

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

25/12/09 12:26:40

Witajcie Zdrowych i wesołych Świąt kochani [url=http://www.glitter-graphics.com:2mld09qr] [/url:2mld09qr]

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

16/11/09 19:57:41

Jak ja wychodzę do pracy,to moje dziecie jeszcze smacznie sobie śpi.Lena zazwyczaj budzi się między 8 a 9-tą.A może mojej niuni jest wszystko jedno jedno,czy mama w domu,czy nie :(