Alimenty!!

21/09/08 21:12:55

Cześć dziewczyny! Może zacznę od początku. Wychowuje sama mojego synka, ojciec dziecka go nie uznal, na początku dawał mi jakies pieniadze na dziecko ale to były grosze. Ja nie pracuje i jestem na utzrymaniu mamy. "Tatuś" ostatnio ma nas daleko i chcialabym zlozyc spawe o alimenty, o jaka kwote moge sie starac.. ojciec dziecka pracuje u brata w firmie, zarabia niby najnizsza krajowa ale z tego co mi wiadomo to bierze jakies 3-4 tys jak nie wiecej. Moja mam jest na rencie a oprocz tego mam jeszcze siostre ktora zaczyna studia..

W sprawie św. rodzinnych, św. z Zus, itp.proszę pisać,pomogę

11/01/08 20:57:48

a zapomnialam dodac ze z ojcem dziecka nie jestesmy małzenstwem.

W sprawie św. rodzinnych, św. z Zus, itp.proszę pisać,pomogę

11/01/08 20:35:21

Witam! Może na początku przedstawie moja sytuacje. jestem w 32 tyg ciązy, nie ucze sie i nie pracuje wiec nie mam zadnych srodków do życia. Jestem na utrzymaniu mamy i siostry bo otrzymuja rente rodzinna. łaczny dochód na nas trzy to ok 1900 zl. Z ojcem dziecka nie mam ślubu i nie mieszkamy razem. Czy moge starac sie o jakies swiadczenia i jakie warunki musze spełnić. Bardzo prosze o odpowiedz. Z góry dziekuje!!!!

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

08/11/07 14:39:34

Faceci to bardzo skomlikowany gatunek na który mozna by epopeje pisac.... Ja uciekam na obiadek bo dzidzia chyba zrobila sie glodna bo strasznie kopie :lol: pozdrawiam!!!!!

DALYSMY RADE! PRZESZLYSMY SAME PRZEZ CIAZE...

08/11/07 14:32:20

Ja tez jestem mila ze wzgledu na dziecko Bo gdyby nie ono dawno juz kopnela bym go... Ja to jakos przezyje nie wiem jak on powie rodzince ze zostanie podwojnym tatusiem...jedno ze mna a drugie z jakas inna....ten to ma bol do glowy...ale to jego wina :lol: