owca81 o ile mi wiadomo to najważniejsze aby podeszwa zginała się w okolicach palców a nie w połowie
Kate_21 nie martw się Viki ma naprawdę czas na wstawanie, zobaczysz wtedy kiedy najmniej będziesz sie spodziewała ona wstanie i potem ruszy na wsłasnych nóżkach. No u Nas Maciuś od początku z wszystkim był do przodu i od kilku dni sam próbuje chodzić i coraz dłuższe odległości udaje mu się samemu pokonać.
No nareszcie po apelu domino trochę się ruszyło w Naszej galerii, ja również zapraszam do wstawiania zdjęć, a to adres aby nie szukać
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... &start=260
Cześć dziewczyny!!! Strasznie dawno mnie tu nie było i zaległości okropne się porobiły, a nadrobienie ich jest niemożliwością.
Marysiu obojętnie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka napewno będziesz szczęśliwa.
Nalewka nie martw się ząbki pojawią się w swoim czasie i wtedy napewno będą wychodzić jeden za drugim
zutka mój Maciuś też nie pije aż tak duzo, za to je potwornie dużo i najchętniej to cały czas coś jadł
A u Nas na wszystko czasu brak, Maciusia jest wszędzie pełno i non stop oczy trzeba mieć dookoła głowy, od prób chodzenia co rusz nabija sobie guzy, ale 3 dni temu sam przeszedł ok 1,5m, a dzisiaj już kilka razy ruszył przez pół pokoju.
Wszystkim marcowym smykom oraz ich rodzicom pragniemy złożyć najserdeczniejsze Świąteczne życzenia
[url=http://imageshack.us:34feabvz] [/url:34feabvz]
Agasz110 dla Szymusia wszystkiego najlepszego!!! i zgadzam się z Tobą w sprawie jedzenia, ale u Nas w nocy jedzenie jest zazwyczaj 3 razy i nic nie działa, nawet jak go na trochę uspokoję, polulam to i tak najpóźniej za godzinę się obudzi i wdrapuje się na mnie i dobiera do cyca. A prawdziwy głodomor z niego, cokolwiek zobaczy jak ktoś je od razu krzyk i on też musi dostać, ale wszystko co zje to spala, bo Maciuś jak miał pół roczku zaczął raczkować, siadać i wstawać, a teraz ma to wszystko opanowane do perfekcji, ma kontrolowane upadki, stoi sam bez trzymania i potrafi zgrabnie kucnąć i potem dopiro usiąść, chodzi przy pchaczu i wszystkim co się da oraz trzymany za jedna rączkę, a wczoraj byliśmy na badaniu kontrolnym i waży 8220g.
A tak wogóle wszystkim marcowym dzieciaczkom gratuluję nowych ząbków 
vivian najgorzej jest jak wychodzą zabki tzw. oczne czyli 2 i 3, faktycznie Maciuś ma już aż 7 ząbków ale obecnie idą już dwie górne 3 więc na nowo w nocy budzi się częściej. Pozdrawim 