ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

20/02/08 20:09:58

Hej !!! czym dopajacie dziciaczki które są na modyfikowanym?

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

16/02/08 23:21:04

Witam , dziewczynki ja znów z problemem, maluszek zrobił dziś 2 kupy :zielone i smierdzące!!! o wczoraj jest już tylko na NAnie. Co to moze znacyzc?

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

14/02/08 13:45:44

Uwaga!!! Chwale się !!! Mały po 2 nocach nieprzespanych - PRZESPAŁ DZISIEJSZA NOC OD GODZINY 21 DO 1:30,POTEM POBUDKA O 5 I O 9 :)))))))))))))))))))) Jezuniu jak ja wypoczełam :P jestesm dziś przez to pełna energii :) Nawet obiadek zrobiliśmy dla tatusia, tzn Olwier siedział ze mną w kuchni w leżaczku i nawet jak ubijała kotlety to mu nie przeszkadzało, tylko się tak patrzył dziwnie :) Nie przepuszczałam że będę się tak mocno cieszyć z jednej przespanej nocy, ale już padalam poprostu, a drzemki w dzien to jednak nie jest to samo. Mamy juz dzis nawet zaliczony długi spacerek,to dla synusia. ........a teraz jakis nastrój trzbea by stworzyc dla tatusia , co myślicie??, w końcu zakochana jestem :P A Wy jakie plany na walentynkowy dzionek >?

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

13/02/08 22:25:51

Widze że się dziewczynki lekko ściełyście w temacie mleczka. .. U mnie sytuacja taka, ze już drugi raz mleko mi zanikło...ale walczyłam dzielnie z moim malutkim i się odzyskało, ale juz nie to co na poczatku niestety... Malutki chce cycusia co 40 min ,co dla mnie też znaczy ze nie dojada . Mam na to oczywiscie czas, ale....cierpliwosci chyba nie , poza tym musiałam odstawic nabiał, Olwierowi nic nie jest od schabowego, a od twarogu niestety wymiotuje. Generalnie mysle ze się meczymy powoli oboje. A jak dostaje NAn1 to : najedzony, szczesliwy, dłuzej śpi, nie krzyczy w niebogłosy ,bo sie nie niecierpliwi. Same plusy. Moze i to jest mleko "sztuczne" ale wkoncu tak zrobione zeby nie szkodziło maluszkowi, nie czuje sie wyrodna matka ze dokarmiam go butleka. Nie czuje sie równiez lepsza bo karmie w połowie piersia. Dziewczyny dzis dostałam okres...a podobno jak się karmi to nie mozna dostac....

ciążówki Bydgoszcz - 9 miesięcy później

11/02/08 22:34:47

G- a co ile Twój mały je? Tak próbuje kimac w dzień, ale sama wiesz, jakie to spanie....Z pokarmiem próbuje, ale to dla małego tez szkoła przetrwania. Ja próbuje mojego przeciągać do 3 godzin, ale ten oszolom wyglada mi na głodnego średnio co godzine :) Mojej kumpeli maleństwo budzi się w nocy 2 razy... dlaczego nasze nie? (ps. a zasypia o 21....)