***Marcoweczki 2015***

06/10/14 09:07:31

Nadrobiłam czytanie :) Ja też mam wypłacane L4 przez zakład pracy, a więc do 10 zawsze mam pieniążki na koncie :) Witaj Danuta! :) A u mnie spokojnie, oprócz tych ciągłych mdłości... Mijają mi tak na dobre około 16 nawet... "Pukanie" maluszka czuję już i w końcu wiem, że to na pewno ON, a nie dolegliwości żołądkowe :) Dzisiaj na 17:15 mam wizytę, później jadę na basen popływac, a więc postaram się odezwac wieczorkiem, albo z samego sama :) A co u Was? Jak mijają dni? A i w Smyku on line promocja na ubranka niemowlęce -30% :)

***Marcoweczki 2015***

30/09/14 09:22:13

ZUS sprawdza kobiety w ciąży u nas tylko wtedy, gdy: 1. Ma własną działanośc- lubią wtedy skontrolowac... 2. Kobieta została zatrudniona i zaraz poszła na zwolnienie 3. Dostaną donos "uprzejmie donoszę", co w dzisiejszych czasach jest bardzo częste (bo jak to możliwe, że np. moja sąsiadka jest na zwolnieniu i bezkarnie sobie chodzi gdzie chce, a niech ją skontrolują i udupią)... Ogólnie niby mogą kontrolowac wszystkich, ale wtedy nie robiliby nic innego. :) A my umówiliśmy się na USG połówkowe na 7 października na godzinę 17:00. :) Troszkę mniej się odzywam, ale mam jakieś gorsze dni... Miłego :*

***Marcoweczki 2015***

25/09/14 12:18:43

MalaMi nam też podoba się X-lander. I nawet fotelik ma ładny- na kilka pierwszych miesięcy starczy, a później i tak kupimy ten od 9 kg ;) (Najbardziej i tak zakochana jestem w concord, ale cena przeraża!!!) Mimi10 trzymam kciuki, żeby było lepiej i żeby ominął Cię szpital! Aiti udanego wypoczynku! A my dzisiaj oficjalnie zaczynamy piąty miesiąc :) Jednak połówkowe na pewno będziemy mieli po wizycie, którą mam 6 października, w poniedziałek ustalimy termin, bo będzie grafik na popołudnia do lekarzy :) Ja się zbieram ciągle za zrobienie listy rzeczy potrzebnych (oprócz ciuszków, które będę brała impulsywnie) :) Idę, bo wielka sterta prasowania na mnie czeka, a samo się nie zrobi, niestety :) Miłego dnia :*

***Marcoweczki 2015***

24/09/14 09:34:31

Gosik gratuluję udanej wizyty :) Nyana dobrze, że już w domku, w szpitalach czasem można jeszcze bardziej się pochorowac, kurczę... Dabrowina super, że już bliżej końca remontu! :) A ja do obiadu nie żyję prawie, mdłości, bóle głowy, po obiedzie za to mam więcej siły, a więc sprzątam sobie na spokojnie :) Już nie mogę doczekac się potwierdzenia płci- wtedy ruszy szał zakupowy :) A co u Was? Jakie plany na środę :)?

***Marcoweczki 2015***

22/09/14 10:57:59

Gosik ja płacę 200 zł i chodzę do specjalistów od USG właśnie z certyfikatami FMF :) Mam tyle szczęścia, że mieszkam w małym mieście, a więc jest o wiele taniej, a bardzo profesjonalnie. Moje znajome z Wrocławia przyjeżdżają na badanie właśnie do Legnicy :) http://www.premed.legnica.pl/ :)) Nasz mały też bardzo się kręcił, ale pan doktor w końcu go uspokoił :) Z 5 pomiarów przezierności karkowej najwyższy miałam 1,38mm, a więc dobrze wszystko :))