Brak okresu przy braniu tabletek

24/10/07 20:44:44

W sumei to ja antybiotyki biore bardzo żadko, a przynajmneij do teraz tak było. I też po ich zażywaniu min 2 tygodnie dodatkowo guma, bo teraz mnie to zadużo nerwów kosztowało :roll:

Brak okresu przy braniu tabletek

23/10/07 09:33:27

Misiulka!!!! To super, bardzo się cieszę i na parwde współczuje tylu nerwów, mi się tylko troszkę spoznił, a już wariowałam :? No, ale teraz już obie możemy odetchnąć z ulgą i bylebysmy znowu kiedyś nie przechodziły takich nerwów :evil: A,że dziwny...w sumie wiesz mój w tym miesiącu też był dziwny...ciekawe.. no ale obie maiałyśmy stresy i obie barałyśmy antybiotyki niedawno może to przez to :?

Brak okresu przy braniu tabletek

22/10/07 10:20:13

Trzymam kciuki :)

Brak okresu przy braniu tabletek

20/10/07 13:53:49

Oj przepraszam nie to miałam w zamiarze :( Niec sie nie martws to tylko rzeczywiscie chyab pogarsza sparwę, choć łatwo sie mówi, a jeszcze dwa dni temu ja sama panikowałam strasznie. Na pocieszenie powiem,że ja też nie odeczkałam aż 7 dni :) Bo przyanm,że dopiero po czasie jak się zastanowiałam doszłam do tego co napiałam w powyższym poście.

Brak okresu przy braniu tabletek

20/10/07 09:43:46

Ogólnie to moim zdaniem, a nie jestem ekspertem, powinno się chyba jeszcze jakieś dodatkowe środki stosować z 7 dni po skończeniu brania antybiotków, bo skoro one osłabaiają działanie tablet anty, czyli po prostu może wystąpić owulacja czyli chyba postępować należy tak jakby się tych tabletek w ogóle nie brało lub w przypadku gdy jakiejś się zapomni czyli 7-10 dni uważać :roll: