"Stycznióweczki 2009" :):)

05/06/09 20:02:06

werzak my też mamy sądny dzień po szczepieniu. Julo marudzi cały czas, ciągle go noszę bo ma fazę "być koniecznie blisko Ciebie chcę". W nocy nawet nawet było, bo ostatnio po tej szczepionce miał stan podgorączkowy i twardą nóżkę. A to marudzenie może tez byc z mojej wczorajszej jajecznicy albo kubka miksowanych truskawek :oops: bo pruka przy tym niemiłosiernie (bad mummy, bad mummy) :evil:

"Stycznióweczki 2009" :):)

05/06/09 19:26:01

anka no właśnie ta manna z bobovity jest na mleku a ja nie daję mu modyfikowanego mleka, bo może mieć skazę.Będę potem dawać mleko HA albo nawet pepti. Super w smaku jest ta manna, ale cóż ...klops muszę dawać zwykłą mannę, ale dziękuję za poradę.

"Stycznióweczki 2009" :):)

05/06/09 18:30:19

uloonia trzymajcie się cieplutko i niech Wam będzie dobrze w nowym mieszkanku. Zaglądaj jak będziesz mogła i dawaj znać smskowo. Buziaki i życzenia zdrówka dla słodkiej Aluni. :cmo: klauduśka ten rosołek z hippa z kaszką manną to nowość i jest od 6 miesiąca. Kto powiedział, że od urodzenia? :shock:, bo też się zdziwiłam i sprawdziłam na ich stronce. A że my używamy hippa, to byłam ciekawa co oni wykombinowali. Ogólnie jak Julo skończy 5 miesięcy (7.06) to wprowadzę ten gluten i zupki z mięskiem. I mam pytanie apropo tego. Jak wy podajecie tą kaszkę mannę. Ja planuję ugotować troszkę manny wg przepisu na opakowaniu i dodać z tego pół łyżeczki do zupki (pół czy cały słoik zależy ile Julo zje).A co jak nie zje całej porcji z tą manną?Kupiłam z gerbera jabłka z kaszą manną i też będę dawać zamiennie z zupką.Gerber ma też zupkę jarzynową z kurczakiem i manną więc pewnie i to podam. Już po nocach nie śpię przez ten gluten, bo okrrropnie boję się tej caliaki. No i jak poznać, że Mały nie toleruje glutenu jak ja już jem prawie wszystko i trudno będzie poznać od czego może mieć ewentualne dolegliwości? Może są jakieś charakterystyczne objawy nietolerancji glutenu u malucha? Amazonka-Marta może Ty coś wiesz w tym temacie :)?

"Stycznióweczki 2009" :):)

04/06/09 16:26:55

Witajcie, my dziś byliśmy na szczepieniu z Julankiem. Były tylko pneumokoki, bo postanowiłam rozdzielić prevenar od pentaximu a to dlatego, że Julianu po prevenarze miał odczyn mały i nie che mu fundować zestawu szczepionek. Julo waży 8500 :shock: , ale spodziewałam się, że będzie więcej. Od 30 kwietnia przybrał tylko 600 g. To mało jak na niego mimo, że zupki już je od miesiąca. Lekarka nic nie mówiła, że źle, ale już mi się lampka zapaliła. Mamy dawać ten gluten i zupki z mięskiem jak skończy 5 miesięcy. dantessa kciuki za zdrówko Smoka :) uloonia ja ostatnio też obcięłam włosy, z długich na krótkie. Planowałam całkiem krótkie (podoba mi się nowy fryz Brodzikowej) ale mam takie do ucha. W sumie nie był to dobry pomysł, bo muszę układać, myć częściej. Do tego włosy mi się falują i wtedy wyglądam głupio. Może jak faktycznie jeszcze je skrócę, będzie lepiej i do tego balejaż. Planuję przed chrzcinami (za 2 tyg) ale co z tego wyjdzie to zobaczymy. My też prócz becikowego nie dostaliśmy nic. Za duży dochód, mimo 4 osób, prawie głodowych pensji, dla Mopsu jesteśmy za bogaci. Nawet wychowawczego nie dostanę i wtedy chyba z głodu padniemy, bo zostanie pensja m. w porywach 1400 zł na 4 osoby :evil: z kredytem na głowie. Masakra jakaś, więc muszę do pracy chociaż na pół etatu. A babcia do dzidzi :(

"Stycznióweczki 2009" :):)

03/06/09 18:14:09

duszyczka chciałoby się powiedzieć, żebyś się nie martwiła, że wszystko będzie dobrze, ale wiem że to slogan i nic nie skłoni matki, żeby w takiej sytuacji nie martwiła się o zdrowie dziecka. Mimo wszystko 3majcie się, życzymy Wam wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki za zdrówko Logana.