MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

04/07/07 11:17:14

Najlepsze życzenia z okazji 4 miesięcznicy dla Oliwki i Mikołajka ! Evi trzymam kciuki! Darka za bioderka też! MB no jaaaaa.... jagodzianki zjadła bym ! Dziewczyny jak zrobić żeby wkleić duże zdjęcie do galerii. Jakoś tak mi się i Image ustawia że takie małe zawsze wchodzi. Co do ostatnich dyskusji. To już drugi kwas w ostatnim czasie, nieco innego typu ale sprawia przykrość. Na pewno nie należy w tym ani w żadnym innym przypadku używać obraźliwych słów i unosić się specjalnie. a tu powtarzam zdjęcie z galerii do mam marcóweczek małych [url=http://img444.imageshack.us/my.php?image=p1110797mz5.jpg:25fosio7] [/url:25fosio7] i ząbki [url=http://img263.imageshack.us/my.php?image=p1110846dc7.jpg:25fosio7] [/url:25fosio7] AAA I Najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy dla Iśki!

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

03/07/07 17:33:42

Hej marcóweczki! Znawu nadrabiam zaległości. Ale jakoś się udało bo młody zasnął i śpi już ponad godzinę. Wczoraj i dzisiaj masakra. Oprócz tego że Maksia musiałam wszędzie ze sobą zabierać - polibuda, praca i się bidulek wymęczył strasznie to jeszcze dziś pół dnia padało. Pracę dzisiejszej nocy i rano drukowałam. Potem pedem w ten deszcz do oprawienia i oddałam. Niestety to jeszcze ie koniec bo tyko 1 egzemplarz na jutrzejszą radę. Prof powiedział ze jeszcze co nieco trzeba w niej dopracować, także jeszcze będą poprawki, a potem drukowanie 5 egzemplarzy i oprawianie. Najgorzej że Maksio na tym cierpi, bo ja ciągle zdenerwowana. Pozrdawiam was wszystkie. TUSIA JAK JESTEŚ W GDYNI TO MOŻE SIĘ SPOTKAMY NA SPACERKU!!!!?? WENDY NIE ODCHODŹ !!!!

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

02/07/07 09:02:57

witam marcóweczki kochane! Znowu jestem do tyłu, zupełnie nie wiem co się u was dzieje :( Ciągle walczę z pracą - ostateczny termin jutro rano, a prof znowu w proszku. Martwię się bardzo bo przez te stresy to mam ostatnio krysys i psychiczny i chyba laktacyjny. Nie starcza mi wielokrotnie cierpliwości do Maksia, denerwuję się niepotrzebnie i chyba mleczka mniej. Maksio bardzo niespokojny przy jedzeniu. Tylko w nocy je porządnie. Dwa dni kupki nie było, wczoraj rano taka malusia i dziś znowu nic. Martwie się ze znowu się nie najada. Wiem zresztą że moje nerwy na nim się odbijają. Bidulek mój kochany. Dziś znowu musze go ciągnąć ze sobą do firmy po południu. Może będe musiała pracę drukować. Ehh... Brak mi słów :cry: Myślę u was cały czas, jak tylko jakoś to sie skończy to nadrobię zaległości i częściej będę. Przeczytałam tylko ostatnia stronę więc EVI trzymam kciuki ! Jej jak ja bym chciała tak sama!!!! Wszystkiego Najlepszego dla dzisiejszych Jubilatów -Paulinki, Gabrysi , Fariska i Ani !

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

28/06/07 16:46:15

Hej marcóweczki kochane! Wpadłam na chwilkę po długiej nieobecności i mam 30 stron do nadrobienia :roll: Nadal walczę z pracą, miałam składać we wtorek, potem w piątek a teraz się okazało że promotor znawu nie zdążył i dopiero po weekendzie. A on co chwilkę wymyśla że mam coś dopisać, poprawić "na jutro" więc siedzę ciągle przy kompie, zarywam nocki i nie czytam marcówek !!!! Maksiowi w końcu wylazł ten drugi zębol ale końcówka było bardzo bolesna i marudna. Wczoraj byliśmy u pediatry bo podejrzewałam że Maksio może mieć zapalenie ucha, na szczęście jest oki. Waży 6300 g. Jak na mojego kurczaka to bardzo dużo! Wszystkim jubilatom którym zyczeń nie złożyłam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

MARCÓWKI 2007 (po narodzinach)

23/06/07 08:24:00

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH EMÓW Z OKAZJI DNIA OJCA! Myśmy z braku czasu poszli na łatwiznę, zrobiliśmy dla taty pierwszą laurkę i kupiliśmy cos na osłodę. a to mije chłopaki [url=http://img503.imageshack.us/my.php?image=p1110764xt2.jpg:4qih3w3z] [/url:4qih3w3z] ja tez zielona jeśli chodzi o słoiczki ale jeszcze trochę czasu mam Maksio cycowy wczoraj dałam mu polizać jabłuszko - średnio mu smakowało :)