Powiedzcie mi co to jest .

13/10/12 13:35:47

U nas też wysypka, ale zdecydowanie gorsdza, nawet przypominająca trochę ospę, ale podobno u małych dzieci oraz u dzieci alergicznych częstym objawem wirusa są krostki (wysypka) na ciele, nogach i stopach i u nas właśnie mamy taki objaw. Nawet niektóre krostki są ropne, trochę dziś dodatkowo weszłam do net-a i rzeczywiście piszą o wirusie zwanym chorobą bostońską; myślę, że to prawdopodobne, że u nas to jest właśnie to. Więc sprawdź może czy to te same krosty:)

sab simplex czy skuteczny?

13/10/12 13:21:29

Żadne Espumisany Bobotici inne leki w PL nam nie pomogły;/ Natomiast Sab-Simplex okazał się dla nas rewelacyjny i w końcu mogłam przesypiać noce:) Znajomy kupił nam go w Niemczech, tłumaczyłam na PL ulotkę i jest bezpieczny dla dzieci:) Ja mogę z czystym sercem polecić ten lek. Pozdrowionka

Przedkszola w BDG dla 2-latków...

17/10/11 10:34:45

Mi się udało zapisać Kacpusia do przedszkola na Bajce od 2,5 roku w niepublicznym przedszkolu. Byłam bardzo zadowolona!!!

Problem z częstym siusianiem-badania są OK.

26/09/11 09:55:45

Od ok 2 tyg mam problem z synkiem. Ciągle biega do toalety. Myślałam, że się podziębił, ale zbyt długo to trwa... Badania moczu ok- nie ma żadnej bakterii. Lekarz stwierdził krótko, że może tak lubi, ale nigdy wczesaniej nie mieliśmy z tym problemu. Leków przypisać nie chcą, bo badania OK. Kupiłam mu w aptece żuravit ior, ale niestety nie widzę rezultatów. Czy ktoś z rodziców mial taki problem? Kacper skończył 4 lata. Proszę o pomoc i podpowiedzi.

IMMUNOLOG Bydgoszcz PILNE!!!!!

29/03/11 19:47:40

Szukam immunologa w Bydgoszczy, który szybko zrealizuje badania u 4latka. Nie mam już sił się prosić, by dziecko mi zarejestrowali w przychodni przy Juraszu. Może ktoś kogoś polecić? Z góry dziękuję!!!!