Ważne pytanie

28/05/08 16:24:40

Dzięki Ci bardzo za odpowiedź! Myślałam już o zmianie lekarza (nie chcę na razie mówić do kogo obecnie chodzę...) ale już sama nie wiem kogo wybrać, ile osób tyle opinii...., a Ty kogo byś mi poleciła? Może słyszałaś o dobrym specjaliście który pomógłby mi zostać wreszcie mamą?

Ważne pytanie

28/05/08 10:15:52

Czy ktoś z Was podpowie mi gdzie można zrobić w Kielcach badanie na wrogość śluzu? Poratujcie bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji - albo ja jestem taka lewa i nie potrafię odszukać albo nie można tego badania zrobić nigdzie w Kielcach....!? Staram się o dziecko już dłuższy czas, chodzę do lekarza, łykam piguły, monitoruję cykl, mierzę temp. a jak zasugerowałam, że może bym badanie na wrogość śluzu zrobiła to coś tam mruknął, że na razie nie będziemy się w to "bawić". Przecież jakbym to wykluczyła lub potwierdziła to zaoszczędziłoby mi to dużo zachodu, kasy i stresu, a tak to latam na wizyty i bulę kasę - może o to mu chodzi...? Bardzo Was proszę o namiary, gdzie można to zrobić?

Wstydliwy problem

03/02/07 11:28:22

Dobrze działa szklanka soku pomidorowego na czczo lub jabłko, ale niezbyt dokładnie pogryzione, duże kawałki jabłka wspomagają "ruch robaczkowy" jelit. :)

brak @

03/02/07 11:23:11

Ja dość często miałam przerwy w @, okazało się że jak @ nie ma w miesiącu, tzn że nie ma owulacji (lub może być ale krwawienie b.skąpe, często o brunatnym odcieniu). Brałam Bromergon i Luteinę a dodatkowo wspomagam się ziołami. Zajrzyj tutaj: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... ht=zio%B3a

Hurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa:):):):):):)

17/01/07 15:24:11

G R A T U L A C J E :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: