poronienie

02/10/07 21:41:21

jogobello1984 On wie o tym ze jest dla mnie najwazniejszy bo mu powiedziałam i napisałam w smsach. Koleżanka doradziła mi zeby dac mu czas i nie odzywac sie, niestety to trudne. Mysle jak go zaskoczyc a zarazem jak udowodnic mu ze jest dla mnie najwazniejszy, tylko nie mam pomysłu.

poronienie

02/10/07 17:14:45

jogobello 1984 Mój facet( ma 33 lata) zostawił mnie dlatego że straciłam dziecko. Wiem że to bardzo przeżył ( chociaż nie planowalismy dziecka ). Najpierw jak się dowiedział o ciąży był w szoku, ale szybko sie z tym oswoił i stwierdził że nawet dobrze bo pewnie by odwlekał tą decyzję. Mówił ze sie cieszy i zastanawiał się jakie dziecko będzie itp. Jak byłam w szpitalu( 4 dni) to mnie pocieszał że wszystko będzie dobrze, że miedzy nami się nic nie zmieni. A teraz powiedział mi że nie chce mieć już dzieci bo nie chce przechodzic to jeszcze raz i jak chce dziecka to mam sobie znaleść kogos innego. Póżniej jednak powiedział że chce żebysmy zaczeli wszystko od nowa, ale pomału ( tylko prawie już tydzień się do mnie nie odzywa i nie odpisał mi na sms po prostu milczy).

poronienie

02/10/07 11:34:41

Życie jest okrutne. Dla mnie nie ma już sensu. Straciłam dwie najważniejsze osoby (dziecko i faceta) i zostałam sama. Nie potrafie sie pozbierać i codziennie jest gorzej. Żałuję że nic mi się nie stało, a gdy się budzę pytam się dlaczego jeszcze żyję. :cry:

poronienie

27/09/07 20:32:10

Dzieki za słowa pocieszenia. Bardzo mi źle bez Darka (mojego faceta),nie wiem co mam ze sobą zrobić. Nie mam sie komu wypłakać. Wiem że on też cierpi bo to jego też było dziecko. Nie potrafię sobie znaleść miejsca w domu, a wszyscy najblizśi znajomi mają swoje rodziny więc nie chcę im zawracać głowy. Zostałam sama ze swoim bólem, jak tak dalej będzie to zwariuję.

poronienie

27/09/07 00:00:36

Dzisiaj dowiedziałam się ze "mój facet" w wogóle nie chce mieć dzieci i mam o nich zapomniec, a jesli chcę miec to mam sobie znalesc kogos innego. Nie chce mi sie juz życ.