DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

02/03/11 16:41:40

Strasznie zabolało mnie to że zostałam usunięta z wątku prywatnego...moim postem wcale nie mam zamiaru nakłonić Was żebyście mnie przywróciły..Anika nie miałaś racji że nie udzielam się na prywatnym wątku.Chcę podkreślić że zupełnie nie interesują mnie sensacje i Wasze prywatne sprawy i jak tu jedna z Was napisała nie robię sobie "big brathera"z prywatnego wątku.Byłam z Wami od początku i wiele się od Was dowiedziałam i nauczyłam i przede wszystkim tego będzie mi brakować.Szkoda tylko że nie traktujecie wszystkich na równi, bo jestem przekonana,że wiele osób zaproszonych do wątku prywatnego udzielało się znacznie rzadziej ode mnie a mimo to nie zostały wykluczone bo jak to ładnie ujęła Anika znają się także w realu i przez to widać mają taryfę ulgową.Jeśli ktokolwiek ma ochotę znać moje zdanie na temat wątków prywatnych to powiem tylko, że są one dla mnie niedorzeczne.Forum jak sama nazwa wskazuje to miejsce do którego mają prawo dostępu wszyscy którzy mają do napisania coś ciekawego w sprawie którego dotyczy owe forum, a jeśli ktoś chce się wyżalić to niech weźmie telefon w dłoń i załatwia takie sprawy z przyjaciółmi poza forum.Chciałam przejść na wątek prywatny tylko i wyłącznie dlatego że zdawałam sobie sprawę że ten wątek ogólnie dostępny nie będzie aktywny i nie pomyliłam się.Powiedzcie mi czemu aż tak bardzo przeszkadzało wam to, że ten ktoś podczytuje???przecież na tym polega forum!!! przepraszam że to napiszę ale ten wątek prywatny zrobił się jak dla mnie towarzystwem wzajemnej adoracji.To tyle ode mnie.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

21/02/11 13:30:19

Witajcie!!! Nie mogę znaleźć naszego prywatnego wątku bo mieliśmy przeinstalowanie systemu i mój ślubny oczywiście zakładek nigdzie nie zapisał.Proszę o [pomoc na prv.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

04/11/10 11:51:46

Witam :) U nas trochę lepiej co prawda Bartek chyrla jak stary gruźlik ale chyba już z górki :) Jutro idziemy do kontroli i mam nadzieję że obejdzie się bez dalszych lekarstw..dzisiaj pierwsza noc przespana przez Bartka we własnym łóżeczku bo ostatnie parę dni kursował regularnie do nas poprzytulać się i pospać z nami co skutkowało niewyspaniem wszystkich Rozkładał się jak żaba na liściu a my balansowaliśmy na krawędzi :lol: Dziękuję wszystkim za pomoc w rozwikłaniu zagadek medycznych a szczególnie Corculi jesteś jak Dr Hause :D :wink: Asia dobrze że z Mają lepiej GoniaAdaśkowi zdrówka alexiMa i też pewnie lepiej z mamusią w domu ale jak mus to mus trza do pracy wracać.Jak tam się czuje moja synowa?? leonkowa witaj!! super że leonek tak super się rozwija!! nanci będzie dobrze!!oj przeboje masz w tej ciąży :-{: Jak tam Twoja nerka?? Renyadzielna kobieta z Ciebie!! dużo zdrówka dla dziewczynek I feel you cieszę się że już lepiej się czujesz:) Arendiljesteś nieoceniona!!dziękuję za rady:) pozdrawiam :cmo: edek: ja czytam ja chcę :!: :koko: :kjk: czytam piszę full serwis :lol: :wink:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

03/11/10 14:53:58

Renya_24A może te kupki z krwią to efekt antybiotyków..tak mi na myśl przyszło bo trochę Wiki ich nabrała..może jelita podrażnione..hmm..ja bym się wybrała z tym do lekarza..a może Wiki przyjmuje teraz jakiś lek który powoduje podrażnienie żołądka czy jelit..

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

03/11/10 14:37:39

Aaasi@Oj dużo zdrówka Wam życzę z całego serca :-{: Oby antybiotyk zadziałał i żebyście uniknęły szpitala bo to straszny stres dla dziecka i rodzica..oj coś wisi w powietrzu i szybko łapie..wokół wszyscy chorzy w moim otoczeniu :!: :!: heart strasznie się cieszę że z Twoim mężem lepiej!!życzę Wam samych radosnych wieści.A z tym kaszlem to trudno mi pomóc...może inhalacje róbcie..dużo zdrówka dla całej Waszej dzielnej trójki asiajoasiadużo zdrówka i optymizmu!! leo może faktycznie nie zmuszaj Madzi do jedzenia.Polecam kupić w aptece Bioaron C -wspomaga układ odpornościowy i apetyt.Dużo zdrówka dla dzielnej Madzi rybciajak się czujesz??? cdn.. edit Corcula dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) a wiesz może jak stosować ten eurespal który chyba nie działa wykrztuśnie z inhalacjami które tak działają..bo nie wiem jakie odstępy czasu stosować między tymi lekami żeby się nie wykluczały..nie wiem czy dobrze napisałam o co mi chodzi bo mi się choroba chyba też na mózg rzuciła..