antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 21:30:59

[quote="Aaliyah":38j2kzq1]Jestem tego samego zdania co LILA ..... Madzikkk;) czego oczekujesz że będziemy przytakiwac 15 latkom że dobrze robią uprawiając sex :roll: Może teraz to co napiszę będzie bezczelne ale niestety wiele zależy od wychowania, od tego z jakiego domu dziewczynka pochodzi... niedaleko pada jabłko od jabłoni........ Więcej takich mamus i wkrótce sex 13 latki bedzie normalką, porażka....
Brak słow... To, że moja córka zaczęła współżycie w tym wieku nie oznacza, że ja też. A Twoje słowa wyrażają opinie o Tobie nie o mnie.

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 21:28:35

Lilo nie mam nawet najmniejszego zamiaru zgadzać się na wszystko na co wpadnie moja córka. Moja córka wie jednak, że skoro zgodziłam się na tabletki to nie oznacza, że może zmieniać partnerów jak rękawiczki oraz współżyc pod moim dachem. To wogóle nie wchodzi w gre. Napewno nie wymieniam się z córką doświadczeniem seksualnym więc to co napisalaś o tych pozycjach było juz naprawdę poniżej krytyki.

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 21:22:50

Droga Emilo. Jeżeli moja córka uprawia juz seks wolę aby zabezpieczała się a nie później zaszła w ciąże. Myślę, że to jest rozsądne podejście do sytuacji. Znam nie jedną matke która postępuje w ten sam sposób co ja. Trzeba pogodzić się z faktem, iż nasze dzieci dorastają, zakochują się. Jeżeli będziemy podchodziły do tego faktu z wielką awanturą to po pierwsze nic nie zdziałamy po drugie przy kolejnym razie lub jakimś kłopocie dziecko będzie bało sie przyjść i powiedzieć nam o czymkolwiek ponieważ będzie wiedziało jak to się skończy.

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 21:11:16

Droga Pani Lilo! "Siedzieć" to może iść matka która namawia córkę do prostytucji. A Twoje komentarze są poniżej krytyki. Najlepiej naskoczę na córkę żeby później bała się mi cokolwiek powiedzieć. Jeżeli podjęła decyzję o współżyciu to co mam zrobić? Może najlepiej przywiąże ją do krzesła żeby nie uprawiała seksu ze swoim chłopakiem bo przecież to jest grzech i najgorsze przestępstwo. Opanujcie sie troche. A myślę, że nawet jakbym powiedziała, że się nie zgadzam na seks to co mi po tym? Napewno córka by mi powiedziała :" Tak kochana mamo przepraszam więcej nie będę". A Pani Lilo ma Pani jeszcze malutką córkę i zobaczymy co Pani zrobi kiedy córka przyjdzie i powie: "Mamo mam za soba pierwszy raz"

antykoncepcja i wspolzycie w wieku 15 stu lat

15/11/07 21:04:02

Młodaa moja córka bierze tabletki CILEST i jest zadowolna. A Ty Moja Droga trzymaj się własnych zasad. Odpowiedzialność to nie wiek który mamy lecz nasze czyny. Pozdrawiam.