** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008 (2)

11/04/12 17:51:56

i ja sie melduje po świętach... bilans chorobowy: ja - grużlik, o - szpiki po pachy i kaszel, J - grużlik ior i dla odmiany szpiki po kostki 8) w takich pieknych okolicznościach przyrody :siu:

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008 (2)

05/04/12 11:57:17

wpadłam złozyć zaległe życzenia urodzinowe naszym 4-latkom! :wink: i życzyć Wesołych Świąt - bo juz chyba nie bedzie czasu tu zajrzeć :? zresztą rozłożyło mnie na maxa -jakieś zatoki czy coś :roll:

Mamusie i ciężaróweczki z Tychów i okolic;)??

05/02/12 18:27:48

wstyd przyznac , ale becikowe to małż załatwiał dwukrotnie -ja sie papierkową robota po wyjściu ze szpitala nie bawiłam, ale....na 99,99% ze mops na budowlanych, w UM to akt urodzenia 8) a u mnie różnica 3 lat a i tak wiele juz nie pamiętałam...ale z drugim jest zupełnie inaczej....jakos tak mniej czasu na dokumentowanie dzien po dniu tego wszytskiego...pamietam ile zdjec i nagran video miała pierwsza, a teraz przy drugiej, to od wielkiego dzwona strzele jakąś sesyjkę :roll: nas to chyba pogięło -ale bylismy dziś ze starszą na Paprach na łyżwach -bo ona w tym roku sie uczy, juz w sumie sie nauczyła i jest żądna szlifowania warsztatu 8) :lol:

Mamusie i ciężaróweczki z Tychów i okolic;)??

02/02/12 15:53:44

miejmy nadzieje, że ruszy..... weź nie mów, mnie wymyślanie obiadów juz dawno znudziło :roll: bo ileż można :roll: trzech różnych domowników (mnie nie licze, bo ja wszystkojedząca :lol: 8) ) -dla każdego co innego najlepiej.....choc i tak gotuje jedno dla wszystkich....na szczescie nikt nie narzeka patita mail poszedł 8)

Mamusie i ciężaróweczki z Tychów i okolic;)??

02/02/12 10:00:55

no i miałam wpadać częściej, ale młodej wyrzynają sie jedyneczki i powiem wam, że takiego sajgonu to dawno nie miałam...doba jest zdecydowanie za krótka, dziecko za mało śpi w dzień, więc niewiele moge zrobić , a drugie starsze -chciałoby mieć mame cały dzien dla siebie...a ja? :? dla mnie samej już czasu brak :? kreda mamy dzieciaczki w podobnym wieku -mojej dopiero jedna jedyneczka wyszła a druga ja męczy strasznie...nocki niemal codzien nieprzespane :roll: na jakim oś mieszkacie? no i te mrozy :evil: