-LUTOWE BOBASKI 2011-

16/06/11 18:27:35

Witam,mało pisze bo od kilku dni słabo chodzi mi internet :twisted: Właśie przechodzimy kryzys laktacyjny mały od rana wisiał mi na cycy wkońcu poddałam się i dałam o godz.13 butlę 150ml i spał mi na dworzy do 17 :shock: ooo już orkiestra gra :roll: papa

-LUTOWE BOBASKI 2011-

08/06/11 16:00:08

Witam U nas dzisiaj straszna duchota, w domu mam 32 stopni :twisted: Mały ucina sobie drzemkę,Nataek poszedł dziadkowi dokuczać(strasznie chodzi dzisiaj pobudzony 8) )a ja mam chwilkę. Ja swojemu wczoraj dałam herbatkę jabłko z melisą z bobovity po 4 mies. Kupe strzelił zaraz po ok.15 min. Kupiłam też kaszkę ryżową malinową po 4 mis. bo nie było kleikiu ryżwego i tak się zastanawiam czy mogę spróbować dać małemu do mleczka na noc 1 łyż. czy zacząć jednak od kleiku? Co sądzicie :roll: Dziewczynki a jak z tym glutenem kiedy zacząc wprowadzać? kasieńka76 ja też na swojego teraz :lol: niemam co narzekać jest bardzo pogody, mało marudzi,sam mi zasypia. :wink: (dobra już nie chwalę żeby nie zapeszyć hihi :wink: ) kasieńka76 nie martw się napewno wytrwasz. ważne że masz zdrowego maluszka a kedyś może jeszcze jakaś dzidzia się pojawi i wszystko będzie wporządku zobaczyś :wink: Ja mam nadżerkę i też muszę się jej pozbyć :evil: E-misia my też dość długo staraliśmy się o dzieciaczki z natanem pół roku a z emilem aż rok starań :roll: i też ja zdrowa mąz też a tak długo się staraliśmy :? Mi jeszcze marzy się dziewczynka :lol: także może kiedyś znowu zaczniemy staranka :lol:

-LUTOWE BOBASKI 2011-

07/06/11 20:56:21

Witam dziewczynki :) dawno mnie nie było. Pomalutku postaram się nadrobić (jak oczywiście starszak dopuści mnie do kompa :lol: ):roll: Ostotno dowiedziałam się że moja siostra młodsza odemnie o 8 lat (ja jestem najstarsza) będzie miała dzidziusia a termin porodu ma na grudzień tak więc Emilek będzie miał rówieśnika :D Ślub zamieżają brać we wrześniu. Pod koniec czerwca wybieramy się na wesele do męża brata. Emilek na szczepieniu ważył 6200 nadal podstawowym posikiem małego jest cycuś :) na noc dostaje butlę 150 ml W dzień wypiję 100ml herbatki a na wieczór po mleczku troszkę wody. Po czwartym miesiącu myślę że zacznę pomału już coś wprowadzać. Jeszcze dopiszę bo leży mi na sercu :roll: W sobotę u mojego brata ciotecznego jakaś kobieta potrąciła mu synka samochodem i chłpoczyć zginął a miał 10 lat. Dzisiaj właśnie go chowali :cry: :cry: U nas w rodzinie to jakiś pech :evil: bo niecałe dwa lata temu mój brat 21lat też zginoł w wypadku :cry: Wyżaliłam się i już mi lepiej :oops:

-LUTOWE BOBASKI 2011-

16/04/11 07:12:36

Hejka :) Mały od 5 cos się spina(kupka niechce wyjść :twisted: )i nie daje pospać :roll: Wczoraj moi panowie wkońcu wrócili :D Natanek jeszcze trochę pokasłuje ale pozatym ok. Małemu po trądziku zostały takie chropowate poliki i lek.kazała odstawić nabiał :roll: Podobno to skaza :? Aż się boję co ja będę jeść :roll:

-LUTOWE BOBASKI 2011-

12/04/11 21:54:52

Witam z wieczorka. Mam chwilkę to napiszę co nieco :P My już po szczepieniu mały miał dwa wkłucia i biedulek tak płakał że aż zaczoł się zanosić :( Waga 4650 wydaje mi się że mało waży :roll: (mały okruszek) ale lek.nic nie mówiła. Moi panowie dalej są na izolatce(u tesciowej) :wink: Natanek po zastrzykach dostał antybiotyk i tak do poniedziałku ma brać :roll: M też na antybiotyku :roll: violka84 postaram się żeby mnie już nie dopadło. Przy pierwszym dziecku wcale nie miałam a teraz niewiadomo z czego.... E-misia podobno to była krew odemnie i z tego te wymioy....na szczęście więcej się nie powtozyło.... Dziwczynki na zbicie bardzo wysokiej tem. dobre są zimne okłady na łydki.(ja moczyłam tetrówki w zimniej wodzie i owijałam sobie nogi od kostek aż po kolana a na to zakładałam podkolanówki żeby mi się to wszystko jako tako trzymało 8) ) temp.spadła mi w ciagu godziny gdzie wcześniej po parecetamolu z 39st. spadała jedynie do 38,7st. Lecę spać bo nie wiadomo jaka bedzie nocka...