GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

16/04/08 12:30:31

Tak, ja słyszałam. Podobno trzeba je pić chyba na miesiąc przed spodziewanym terminem porodu. Sama nie próbowałam.

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

16/04/08 09:13:02

no wiec mama GRATULUJĘ !!!

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

14/04/08 21:15:48

Cyrkonia ja też tak miałam ale to nie są bóle porodowe. Te porodowe przypominają takie jak na miesiaczkę. Ja miałam bardzo bolesne miesiączki i jak miałam skurcze to ból był identyczny tylko w miarę postępu porodu - intensywniejszy. W czasie skurczu brzuszek staje dęba i trudno jest oddychać i tu właśnie jest mega pomocne oddychanie przeponowe. zapewniam cię, że skurczy porodowych nie dasię przegapić i jak sie zacznie to zapewnebędziesz wiedziała, ze to już. Skurcze do porodu są przede wszystkim regularne i o tym trzeba pamietać !!! Nie zapominaj też o skurczach Braxtona Hicksa ( nie wiem czy dobrze napisałam :oops: ) kiedy to macica sobie ćwiczy przed porodem i brzuszek też się stawia ale one NIE SĄ regularne. jamapi ja niestety nie znam :( ines_ka tak naprawdę to jak masz mieć rozstępy to będziesz je miała. Wiem, ze cię teraz nie pocieszyłam ale one są związane z naszą genetyką i można ewentualnei stosować jakieś specyfiki bo może będą mniejsze. Ja stosowałam Mustellę, którą smarowałam się jeszcze dwa miesiące po porodzie dziewczyny używały też Fissan albo zwykłą oliwkę ale najlepiej to już od początku ciąży smarować najbardziej zagrożone miejsca. Ja niestety kilku rozstpów też sie dorobiłam -na boczkach i udach ale muszę ci powiedziec, że nie ma juz po nich śladów bo wyblakły. Głowa do góry !!

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

12/04/08 21:15:40

Aygul ja też słyszałam o tym preparacie i koleżanki były zadowolone. I słyszałam jeszcze o Gripwater dobre opinie.

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

12/04/08 09:46:50

[quote="mrowka":36vr0njt][quote="wiola296":36vr0njt] Agawe kurcze,może jeszcze dzidzia zdecyduje się obrócić czego serdecznie tobie życzę !!! A glukozę łatwiej wypić jak wciśnie się do niej połowę cytryny !!! Wypróbujcie bo działa !!! A to obiecany filmik z pierwszej kąpieli Kubusia kilka godzin po porodzie !!! Tu jeszcze gruby i opuchnięty :wink: I super miła położna już na położnictwie. http://pl.youtube.com/watch?v=XYh56787E4g limayka ale czemu ty na cesarkę się nastawiasz?
a mnie ta polozna wcale nie zachwycila. ona byla wlasnie z tych poloznych z najgorszej zmiany.....
No co ty Mrówka :shock: :shock: :shock: Dla mnie ona była super !!! Może trafiłaś na jej zły dzień :wink: Miłego dnia babeczki. Lecę do pracy :D