I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

22/08/09 10:27:41

Ogoorkowa - hahah a mi sie dziś śniło ze zaprowadziłam Karoline do żłobka a tam.... wszystkie nasze forumowe dzieciaki :D Wiecie co.... Moja córa obudziła się o 5 na karmiene i potem spała do 9 rano - 12 h z jedna pobudka. Dawno sie tak nie wyspałam :D Bożka - trzymam kciuki zeby się witek w końcu uregulował :( Wiem co to jest - beczący non stop maluch :( Człowiek ma czasami ochotę żyły sobie popodcinać :evil: Weszłam już na nowe forum też wiec chetne przenosimy się ;)

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

21/08/09 22:46:44

Ja też wolałabym sie przenieść - nie opowiadam tu co prawda jakiś bzdur czy historii z kosmosu ale fakt ze czasami sie hamuję, bo wiem że ludzie to czytają - tacy którzy sa mi kompletnie obcy, z ktorymi nie zwiazało mnie wspólne przeżywanie ciąży i macierzyństwa. My dziś cały dzień na powietrzu bo byliśmy u moich rodziców. I dzięki Bogu bo było jakies 700 st w cieniu i siedzenie w blok w tej temperaturze juz mnie przyprawia o migrenę i chęć spędzenia całego nia na kanapie z zimną miętową herbatą.... Karolina nadal odprawia cyrki przy karmieniu, choć dzis nieco mniej niz poprzednie kilka dni. Zobaczymy jutro. No i wszystko ja interesuje i najchetniej to by siedziała u kogoś na kolanach albo wisiała przez bark ogladając co popadnie pod oczy ;) Ale kto ma siłę na noszenie młodej cały dzień hę ???

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

21/08/09 10:34:15

Mariszka - to już jest kurde przeginka :evil:

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

21/08/09 09:32:14

Wiecie nie wiem czy daja bana czy nie :D wolałabym sie o tym nie przekonywać ale moze to być zwiazane z tym cze część styczniówek poleciała sobie na inne, zamkniete forum. Kumpela mówiła że wychodziły już u nich bardzo prywatne tematy i nie chciały podczytywania. Ja tylko powiem ze jestem zła - miałam mieć wolną nockę. Karolina potrafi robić niezłe cyrki z jedzeniem ale raczej nie o 6 rano. A dziś proszę - jak na zawołanie..... No i Marcin sobie nie poradził i musiałam wstać. Wrrrr Ale mnie to wkurza - woda tak, herbatka jasne, mleko fuuuuuuuj.

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

20/08/09 22:45:23

No pw nie działa i chyba sie domyślam dlaczego - od koleżanki styczniówki coś słyszałam - ale to nic w sumie ważnego a nie chcę żeby mnie zablokowali :P No podgladają - a tak szczerze - ile z nas wchodzi na forum zeby przeczytać co u innych ale nic nie pisze ?? Mi sie zdarza :) Innym też, czytaja co u nas, a my tu już jesteśmy dosyć zwiazane ze sobą - poruszamy ważne dla nas tematy i prywatne typu maż, teściowa, kasa itd. Staram sie o tym nie mysleć ale ktoś to ba bank czyta. Przyznam ze nie wiem ppo co - ludziom chyba własnego zycia brakuje :evil: Miss - cateringu nie znalazłam jeszcze - ceny jak na batorym - czekam moze się karlik odezwie bo miała jakies namiary :)