Grupa Wsparcia ;)

21/02/08 22:12:39

POMOCY ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mam pewien problem ! Ostatnio.. A dokładnie 01.01.08.. Uprawialiśmy z chłopakiem petting.. Jestem pewna.. Że on miał czyste ręce.. Ale no nie wiem.. Teraz.. Zaczyn mieć wątpliwości.. 05.01.08.. Dostałam okres.. Trwał.. 5 dni.. Był dość obfity.. Czyli taki jak zawsze.. Ale od tamtego czasu nie pojawił mi się następny okres. Chociaż już powinien być. Mam dość krótkie cykle. Więc w takim razie. Spóźnia mi się już długo. Czy mam jakieś objawy? Hmm.. Bolą mnie piersi. Mam obfitą wydzieline. Temperature ciała około 37. Raz jest więcej raz mniej. Ale od paru dni. Trzyma się w granicach. 37,2. Mam powiększone wezły chłonne. Więc temperatura moze być od tego.. ALE BARDZO, BARDZO NIEPOKOJU MNIE TEN BRAK OKRESU ! ! ! ! CZY TO MOżLIWE żEBYM BYłA W CIążY ! ? ! ? ! ? ! ? prosze o pomoc

POMOCY ! brak okresu ? ciąża ? ! ;(

20/02/08 17:16:20

POMOCY ! :cry: :cry: :cry: Mam pewien problem ! Ostatnio.. A dokładnie 01.01.08.. Uprawialiśmy z chłopakiem petting.. Jestem pewna.. Że on miał czyste ręce.. Ale no nie wiem.. Teraz.. Zaczyn mieć wątpliwości.. 05.01.08.. Dostałam okres.. Trwał.. 5 dni.. Był dość obfity.. Czyli taki jak zawsze.. Ale od tamtego czasu nie pojawił mi się następny okres. Chociaż już powinien być. Mam dość krótkie cykle. Więc w takim razie. Spóźnia mi się już długo. Czy mam jakieś objawy? Hmm.. Bolą mnie piersi. Mam obfitą wydzieline. Temperature ciała około 37. Raz jest więcej raz mniej. Ale od paru dni. Trzyma się w granicach. 37,2. Mam powiększone wezły chłonne. Więc temperatura moze być od tego.. ALE BARDZO, BARDZO NIEPOKOJU MNIE TEN BRAK OKRESU ! ! ! ! CZY TO MOżLIWE żEBYM BYłA W CIążY ! ? ! ? ! ? ! ? prosze o pomoc

Wpisywać swoje podejrzenia/objawy wskazujące na ciąże!!:)

23/11/07 23:04:29

Współrzyłam z chłopakiem 12.10.07 bez zabezpieczenia i on nie dokończył we mnie.. Dnia 23.10.07 i zrobiłam test wyszedł negatywny. Na początku nie czułam sie najlepiej. Bolał mnie żołądek i czasami prawy jajnik, i było mi niedobrze;( @ dostałam dnia 30.10.07, trwała niecałe 5 dni i nie była zbyt obfita. Chociaz najczęsciej własnie mam obfite. Wiec postanowiłam, że zrobie test i zrobiłam dnia 06.11.07, troche jakos mi sie nie zbyt udało go dokładnie zrobić bo dałam mniej kropel nic potrzeba, ale wyszedł negatywnie.. Ale stwierdziłam że jak wyszedł negatywnie to nie jestem w ciąży.. Ale potem zaczęły sie te objawy.. Ból podbrzusza, sutków i czasami ból żołądka co powodowało że jest mi nie dobrze.. 21.11.07 tak po południu dostałam @, była ofita.. ale jest problem.. Dzisiaj jest 24.11.07.. A ja juz prawie nie krwawie.. Czy to może być ciąża??

Ciąża?? a może jednak zbliżajaca sie miesiaczka

20/11/07 16:44:10

Hmm, jestem teraz w 22 dni cyklu.. I boli mnie podbrzusze i piersi, a to drugie to akurat u mnie coś dziwnego.. Nigdy mi sie to nie zdażyło.. Chociaz już sama nie wiem.. Chłopak mi mówi że to niemozliwe żebym była w ciąży i że te objawy mi sie pojawiaja bo je sobie wmawiam.. Ale ja czuję sie jakos dziwnie.. Robiłam test po 11 dniach i po 3 tygodniach od stosunku i kazdy był negatywny.. Chociaz z tym drugim testem miałam pewne problemy, bo tam było napisane że dać 7 kropli, a ja dałam normalnie 4 a potem taka jedna wieksza bo tak wyleciało ale juz test zaczął sie robic wiec pomyslałam ze wiecej nie trzeba i po chwili jedna kreska w tym miejscu co trzeba.. A od jakiś paru dni ból podbrzusza i piersi a najbardziej to sutków.. Ale nie mam żadnych żyłek czy coś, tylko sam taki leciutki ból.. Hmm, czasami jeszcze boli mnie żołądek i jest mi nie dobrze.. Ale nie wiem czy to mozna nazwac objawem ciąży, bo od zawsze miałam problemy z żołądkiem.. Hmm, czy to możliwe że to jednak ciąża??

Ciąża?? a może jednak zbliżajaca sie miesiaczka

18/11/07 23:49:59

Współrzyłam z chłopakiem 12.10.07 bez zabezpieczenia i on nie dokończył we mnie.. Dnia 23.10.07 i zrobiłam test wyszedł negatywny. Na początku nie czułam sie najlepiej. Bolał mnie żołądek i czasami prawy jajnik, i było mi niedobrze;( @ dostałam dnia 30.10.07, trwała niecałe 5 dni i nie była zbyt obfita. Chociaz najczęsciej własnie mam obfite. Wiec postanowiłam, że zrobie test i zrobiłam dnia 06.11.07, troche jakos mi sie nie zbyt udało go dokładnie zrobić, bo miałam małe problemy ale wyszedł negatywnie.. Ale stwierdziłam że jak wyszedł negatywnie to nie jestem w ciąży.. Hmm, ale tak od paru dni, boli mnie brzuch i jakos mam dużo białawego nie zbyt gęstego śluzu, i czasami jest mi nie dobrze.. Czy to moze oznaczać że jestem w ciąży??