mamy bliźniaczków !!

23/07/07 13:34:32

Witam wszystkich! U nas strasznie ciepło ale dosyć przyjemnie :) Wybieram się dzisiaj do kosmetyczki zrobić coś dla siebie, sprawić jakąś małą radość :) przyda mi się, bo nie pamietam kiedy wychodziłam gdzies popołudniu bez dzieciaków, bo wieczorami często gdzieś wybywam jak tylko pójdą do spanka. Babcia z dziadkiem to wspaniały wynalazek :) widze tutaj rozważania na temat wózków. dzieciaki jak były malutkie miałam wózek obok siebie, kiedy już siedzieli twardo ten sprzedaliśmy a zakupiliśmy wózek peg perego duette i jestem strasznie zadowolona ale o tym chyba już wspominałam :) Gratuluję rozpakowanym mamom - dużo zdówka i jeszcze więcej siły :D 8)

mamy bliźniaczków !!

18/07/07 15:08:10

Witam drogie panie :) Anulkaa gratluje ślicznych chłopców, moje dzieciaki ni w ząb nie maja nic podobnego, zupełnie różni. Maa Ty to masz prawdziwe bliźniaki, ja nie moge :shock: :lol: :P Co do opieki nad dzieciakami to przez 2,5 miesiąca był ze mną jeszcze- mąż, ale po tym czasie wrócił sobie za granice i nas zostawił. także jestem prawie cały czas z nimi sama. mieszkam u rodziców więc mama mnie trochu odciąza jak przyjdzie z pracy, pozwoli bym posiedziała przy kompie spokojnie ;) ciąże miałam fatalną. Od samego początku coś bolało, ja byłam bardzo szczupła gdy zaszłam w ciąże a przytylam 30 kg, uff ale został już tylko 1kg!! w każdym razie zażywałam od chyba 6 miesiąca fenoterol, bo brzuszek mi się stawiał. miałam szyjkę otwartą juz chyba w 7 miesiącu. nospe też zażywałam z polecjania jednego gina, ale jak poszłam do innego to mnie opierdzielił, że chyba chciałam spowodowac poród...bo to rozkurcza, ale i przyśpiesza akcję porodową... co lekarz to coś innego! no to chyba tyle :) :D

mamy bliźniaczków !!

17/07/07 07:28:21

Anjaa Oliwier zaczął mi chodzić jak miał 9 miesięcy i 9 dni natomiast Amelia jeszcze nie chodzi. Mam z nia małe problemy neurologiczne i jest od 4 miesiąca rehabilitowana ale mysle, że do 18 miesiąca zacznie juz gonić, bo za jedna rączkę świetnie sobie radzi! My posiadamy wózek peg perego duette i musze Wam powiedzieć dziewczyny, że jestem strasznie z niego zadowolona, siedziska można różnie ustatwiać, dzieciaki moga nawet siedzieć naprzeciwko siebie, fajna sprawa, gorąco polecam choć trzeba dać za niego ok 2000 zł... ale opłaca się! Miłego gorącego dnia! Chłodzcie się :lol:

mamy bliźniaczków !!

16/07/07 14:31:59

oj tak tak, Oliwier mysle ze bedzie miał przechlapane jak tylko Amelia zacznie chodzić, bo już teraz wszystko mu wyrywa :D I dobrze. Niech sobie dziewczyna radzi w zyciu co nie??!! :lol:

mamy bliźniaczków !!

16/07/07 14:12:07

Anjaa ja tez byłam na studiach gdy dowiedziałam się ze bede mamą, prawie za miesiąc miał sie zaczynać ostatni 3 rok, bo ja na licencjackich byłam. miałam cc, niespodziewanie, bo mieliśmy poród zaplanowany na poniedziałek czyli na 24.04, ale wzięło mnie w sobotę :D urodziłam o 21.03 i 21.04 wiec Ty pewnie się wtedy świetnie bawiłaś 8) :lol: Teraz zajrzałam u nas 33 stopnie, a kurde jesteśmy umówieni z psiapsiółka na 15. Nie wiem czy męczyć dzieciaki... może później będzie lepiej choć wątpię. Wiem ze w nocy ma być ponad 20 stopni...MASAKRA :shock: Ps. Ciesze się ze znalazłam forum na krórym piszą mamy bliźniaków :lol: to pocieszające :P Załuje jednak ze nie wiedziałam o tym gdy byłam w ciąży. Miałam trudna ciąże i fajnie by było z kimś dzielić swoje obawy, bo na męża nigdy nie mogłam liczyć. To przykry temat ale chyba tutaj nie bede tego poruszać. dzieciaki na razie się zajęły, Oliwier się czesze w lustrze :) a Amelka grzebie w klockach. Uff mam chwilkę dla siebie. hihi