*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

10/10/07 07:06:49

M ma dziś służbę, więc też będę sama sobie siedzieć i pakować resztę manatek.. Wnioskuję, że Twój mężczyzna idzie na jakiś rutynowy zabieg..? Będę tak czy inaczej trzymać kciuki, żeby wszystko było dobrze i żeby czas rozłąki szybko minął. Fajna zabawa z takim drzewem :-) Ja mam sporą rodzinkę i jak chciałam opracować takie najprostsze to już był niezły misz-masz :-) Bawcie się dobrze i meldujcie jak tam idzie ;-) Pozdrów Matiego o e-cioci. A ja tymczasem zmykam na zajęcia :)

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

09/10/07 14:12:14

[quote="KAMILA_S":h7i4g9g7] przybory upiększające (masz być najatrakcyjniejszą kobietą na oddziale)
to jest dobre ;-)

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

06/10/07 20:21:10

Pewnie głupie sny się biorą ze zmęczenia po prostu. Nic się nie martw. Mnie też się ostatnio straszne głupoty śniły aż szkoda gadać :? Ale teraz upragniony weekend i trochę wytchnienia :) a jak odpoczniesz mam nadzieję, że i ta deprecha Ci minie :) Trzymaj się cieplutko i wypoczywaj :!: Miłej nocki dziewczyny!!

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

05/10/07 20:39:24

hej ho :-) U nas wszystko dobrze choć dość intensywny tydzień mamy za sobą. Zaraz zbieramy się do snu bo oboje jesteśmy klapnięci. Zdążyliśmy jednak zahaczyć o sklep z wózkami i faktycznie włosy stają dęba na widok cen. Narazie nie planujemy kupować używanego bo rodzinkę mamy rozwojową i wózek miejmy nadzieję nie będzie służył tylko jednemu dzieciaczkowi :twisted: :wink: Więc inwestycja na lata ;-) pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

29/09/07 21:26:05

Witaj cork :-) temat szpitali był poruszany nieco wyżej w tym wątku, więc jak przewertujesz parę stron do tyłu to poczytasz opinie na ten temat :-) Dafne Maks jest faktycznie taka konkretna i.. po prostu normalna. Nie robi z siebie ciotki klotki, nie przybiera jakichś wyuczonych póz, tylko jest sobą i robi swoje. Takie przynajmniej mam wrażenie.Zawsze jasno i krótko odpowiada na pytania. Ja idę we wtorek na usg, a na wizytę najprawdopodobniej w środę:) To będzie miała nasza niczego nieświadoma dr tydzień 'forumowy'.:wink: Co do lokum to przenosimy się na Sikornik. Rzut kamieniem :D Dzięki za deklarowaną pomoc! Żebyś się nie zdziwiła jak Ci się przypomnę bo łeb mam do tego zakuty :wink: :!: Co do wózków, to jeszcze się nie rozglądaliśmy konkretnie bo jakoś inne rzeczy były na głowie.. Ale faktycznie najwyższy czas zacząć poszukiwania :-) choć mam wrażenie, że co do tego, to decydujący głos będzie miał mój M. :roll: