mamy bliźniaczków !!

19/11/07 16:26:23

Reniula: to ile mleka ściągasz laktatorem nie ma nic wspólnego z tym, ile dzieci potrafią wyssać :D już one mają swoje sposoby i są o niebo skuteczniejsze niż jakikolwiek laktator :lol: no i też skuteczniej niż laktator pobudzają produkcję mleka u mamy. radzę Ci najpierw przystawiaj dzieci do piersi na jakieś 15-30 min, a dopiero potem dokarmiaj, niech popracują nad Twoją laktacją :) Noemix: Kees ma piankowe koła - wiem bo go mam, ale dla mnie to plus :)

mamy bliźniaczków !!

18/11/07 20:22:05

Jenny: super maluchy :D witam nową mamę :D zgadzam się, że mamy pojedynczych też narzekają - dużo zależy od samej mamy, od dziecka/dzieci, no i od organizacji oczywiście :) ja np. prawie nie gotuję i nie sprzątam, bo nie muszę :) -na szczęście mam panią do sprzątania, a gotuje nam czasem moja mama :) za to wolny czas poświęcam na ściąganie mleka i zabawy z chłopcami :) dziewczyny, któraś z Was wklejała taką historię o kobiecie, która cały dzień nic nie robiła, żeby pokazać mężowi, co robi "jak nic nie robi, tylko siedzi w domu", chciałam to mężowi pokazać :lol:, ale nie mogę znaleźć - pomóżcie proszę!

mamy bliźniaczków !!

18/11/07 05:12:29

E ery: 3maj się! jeśli Cię to pocieszy - ja co noc mam od 4 do 7 pobudek :( w tym 2 całogodzinne - na ściąganie mleczka dla Igorka, reszta to oczywiście karmienie Olafka :) a chciałam się pochwalić Igorek ma 1. ząbek :D

mamy bliźniaczków !!

14/11/07 03:06:57

Agata: 3mam za Was kciuki! z taki podejsciem mysle, ze do 35 tc dotrwasz :) Kabaczek: biedna Oleńka :( mam nadzieje, ze nie bedzie potrzeby robienia takich drastycznych badan :roll:. co do nutramigenu, to moj Igorek wsuwa go az milo - smiejemy sie z mezem, ze jemu wszystko jedno czy to moje odciagniete mleko czy nutramigen, byle butla byla :lol: przypilnuj tylko niech Ci lekarz "P" na recepcie napisze, bo mi raz jeden nie napisal i musialam placic 100% czyli 32 zl za puszke :shock: ewa monia: mi pomagalo - doraznie - machanie nogami :D tzn lezalam z nogami w gorze i robilam rozne cwiczenia -koleczka stopami, rowerek itp dodam, ze mialam juz wtedy 30 kg na plusie, wiec kolezanki z sali mialy niezly ubaw :lol:)

mamy bliźniaczków !!

13/11/07 15:09:59

E ery: super fotka :) na zaparcia (a właściwie przeciw) polecam czopki homeopatyczne Spascupreel - tylko trzeba przekroić i potem tak palcami wygładzić krawędzie, bo robią je tylko w rozmiarze dla dorosłych. nasza p pediatra twierdzi, że można je stosować nawet 2x dziennie bez skutków ubocznych. poza masażem brzuszka zgodnie z zegarem i przyginaniem kolanek do brzuszka, polecam również masaż odbytu - tak dookoła najmniejszym palcem - u nas z reguły pomaga i trzeba rękę umyć :D