Kobietki z Siemianowic Śląskich ;)

25/01/11 15:28:46

Dziewczyny,a może uderzyć do pana Blachy? On był przeciw :) A jest moim sąsiadem.

Katowickie przyszłe Mamy :D

08/01/11 02:29:02

A tu co za milczenie?

Kobietki z Siemianowic Śląskich ;)

23/12/10 15:43:53

A więc tak ...ja od zawsze wiedziałam o tym,że jestem adoptowana, więc nie było to dla mnie żadnym zdziwieniem. Pracuję w różnych fundacjach, pomagam ludziom i dlatego jestem wdzięczna Basi ,że mnie oddała. Widziałam mnóstwo dzieci z rodzin wielodzietnych, które biegają biedne po podwórku i nikt się nimi nie interesuje, a tak to...wszyscy szczęśliwi. Ja miałam cudowne dzieciństwo ,niczego mi nie brakowało, a i chłopcy dzięki temu mieli więcej. Zawsze byłam altruistką we wszystkich możliwych dziedzinach życia :lol: Co do świąt to właśnie wysprzątałam pokój, zaraz muszę ogarnąć łazienkę, potem biorę się za strojenie choinki, robienie sernika... :roll:

Kobietki z Siemianowic Śląskich ;)

22/12/10 18:03:20

No gadam z nimi bez przerwy , jak nakręcona. U nas to historia jest troche skomplikowana ,bo moi biologiczni rodzice są ciągle razem, ale synów mają z poprzednich związków. Dwóch braci mam po matce, a dwóch po ojcu :shock: Ci po matce (Piotrek i Dawid) mieszkali z nią, a Ci po ojcu (Marcin i Przemek) ze swoją mamą. Ale super jest :) Fajni goście i też się bardzo ucieszyli, że mają siostrę :wink: Mnie oddali, bo jak przyszlam na świat to ojciec jeszcze nie miał rozwodu ,a matka miała 23 lata i trójkę dzieci... A moi rodzice adopcyjni byli przyjaciółmi moich biologicznych dziadków ,więc po znajomości wzięli :roll: Jeden z braci ma już żonkę, drugi zaręczony... :roll: Znalazłam w domu przez przypadek przy przeglądaniu zdjęć papierek z biologicznym nazwiskiem matki i ... napisałam na nk :lol: Mało profesjonalny sposób, ale grunt ,że skuteczny :lol:

Kobietki z Siemianowic Śląskich ;)

21/12/10 13:15:32

Dziewczyny... jak Wam coś opowiem to padniecie! Mówiłam Wam kiedyś, że jestem adoptowana, nie wiem czy pamiętacie... :) Znalazłam w sobotę swoją biologiczna rodzinę i... mam 4 starszych braci!! Mają 28,26,23 i 20 lat :shock: