P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

06/07/08 13:10:56

Witajcie! Po dłuższym czasie tu zajrzałam (od kuzyna pożyczyłam neta do godz popołudniowych) a tu taka niespodzianka :lol: Lady i Aga gratuluję spokojnych 9 miesięcy życzę :smo: Ja czuję się ociążale (nogi i ręce puchną). Z jednej strony chcielibyśmy czas spędzać już z Zuźką a z drugiej boję się porodu i wogóle :( a tu dużymi krokami zbliża się 10 sierpnia. Wczoraj dwie moje koleżanki urodziły. Jedna synka 2 tyg przed terminem, a druga po terminie przez cc córeczkę :lol: Od wczoraj mąż cały czas mówi mi że mam się już spakować do szpitala, a ja nie mam na to żadnej ochoty, ale jakoś będę musiała się zmusić i spakować potrzebne rzeczy do torby. Na pewno dam znać jak już będzie "po". Dzewka i twinnie życzę Wam szczęśliwego rozwiązania. Pa pa pa :papa:

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

17/05/08 21:30:26

Cześć dziewczyny! Długo mnie tutaj u Was nie było :( ale niestety przed końcem umowy odłączyli nam net (mimo zapłaconych rachunków - nikt nie jest winny) teraz czekamy na net z innego operatora. Obecnie jestem na urodzinach i mam dostęp do netu :D Czuję się dosyć dobrze, oprócz bolących pleców, spuchniętych rąk i nóg :( Brzuszek rośnie jak na drożdżach, nie miałam okazji Wam napisać że mamy mieć CÓRECZKĘ Zuzannę :lol: Bardzo brakuje mi pisania z Wami :cry: ale mam nadzieję, że już niedługo dołączę do Was :D Trzymajcie się cieplutko dbajcie o dzidziusie w brzuszkach, a pozostałym życzę zafasolkowania :D :smo: :dada: :dada:

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

11/04/08 18:19:29

Lady teraz tylko mąż niech się postara żeby pękła :wink: _Aga_1981 pozwoliłam sobie zobaczyć Waszego synka - śliczny :lol: pozdrawiam A co do szczepienia to rozmawiałam z ciocią pielęgniarką (szczepi dzieci) i sama poinformowała mnie, że już mam zbierać kaskę na szczepienia. Podobno szczepionki są rewelacyjne, fakt są drogie i to bardzo (pneumokoki, rotawirus, i coś tam jeszcze) pierwsza dawka w 6 tyg życia dzidziusia, druga po kolejnych 6 tyg, trzecia tak samo i wtedy jak ma 1,5roku - każda dawka kosztuje prawie 800zł. To szczepienie może zwalczyć lekkie upośledzenie dziecka, u którego lekarz nie jest w stanie od razu stwierdzić, podobno te podstawowe "zwykłe" szczepionki upośledzenie zwiększają. Fakt my nie byłyśmy szczepione dodatkowo i może się okazać, że po kilku/kilkunastu latach, te dodatkowe były niedobre i działały negatywnie na inne organy. Nie wiem jak WY dziewczyny, ale z mężem stwierdziliśmy, że zaszczepimy dodatkowo na wszystko naszą dzidzię

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

09/04/08 11:25:02

kicius228 gratuluję córci :lol: a co do imienia to się da, na pewno na dniach coś wymyślicie :lol: Konopielka super, że zdecydowaliście się na ślub - to wspaniałe i nie zapomniane przeżycie :roll: pomyślności przy przygotowaniach :lol: _DONIA_ _Aga_1981 witajcie :lol: :lol:

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

07/04/08 13:42:31

witaj Konopielka trzymam kciuki, żeby tym razem się udało :okk: Agnieszka28 też bym sobie wypiła winko czerwone półsłodkie :roll: Niunqa może w końcu poczujesz się lepiej (przestanie boleć) Muszę Wam kochane powiedzieć, że na zjeździe przedstawicieli było suuuuuuuper, konie przy bryczce były jakieś nie wyżyte, jurne :lol: ciągnęły że aż, zabawa rewelacyjna do białego rana, ja wytrzymałam do 24 :roll: Wspomnienia nie zapomniane :lol: