Inseminacja

22/03/09 20:38:45

ania_ania serdeczne gratulacje. spokojnych 9 miesięcy życzę i szczęśliwego rozwiązania. Miło że napisałaś nam o swoim szczęściu to dodaje otuchy. marchewka1219 mam nadzieję, że i Ty nam za niedługo napiszesz o swojej fasolce. Ja chyba zrobię to co Ania. Przestanę się koncentrować na tym wszystkim, mierzyć tempke i świorować. Byliśmy wczoraj u androloga i też podważał skuteczność IUI. Chyba na razie odpuścimy kilka miesięcy - zaczniemy zbierać na In Vitro zamiast wydawać na IUI. Ja się też bardziej muszę skoncentrować na m. i uczuciach.

Inseminacja

20/03/09 11:32:02

U mnie wreszcie dzisiaj pojawiło się plamienie bo już myślałam, że będę musiała biec po coś na wywołanie @. Z tymi parametrami nasienia to u nas jest tak: ogólna liczna w ejakulacie to 58mln ruch A 0% ruch B 36% ruch w miejscu 17% brak ruchu 47%. Z Morfologi plemników też nie jest dobrze bo formy prawidłowe to 11% a norma to powyżej 14%. Ocena makroskopowa - też nic w normach. Idziemy dzisiaj do androloga. Wezmę jeszcze wyniki jakie były po przygotowaniu nasienia do inseminacji bo zostały w klinice. Zobaczymy co powie. Trzymam kciuki za wszystkie czekające na testowanko. Ja też już nie mam siły my w sumie z mężem prawie od czterech lat się staramy. Na początku to ja się leczyłam bo miałam wysoką prolaktynę - podstawowe wyniki męża były w miarę OK więc nikt nie podjął się sprawdzenia dokładniejszego i leczenia. W lutym tamtego roku udało mi się zajść naturalnie w ciążę ale ją poroniłam oczywiście nikt nie znalazł przyczyny. Jak widać z nami nie jest tak źle i mamy nawet szanse na naturalną ciąże ale zaczynam już mieć duuuuuuuże wątpliwości czy uda się nam mieć dziecko - zaczynam się godzić z tym że nie.

Inseminacja

17/03/09 09:59:54

Mnie tym razem boćki nie chciały odwiedzić :(. Zrobiłam dzisiaj test niestety negatywny. Nie mam jeszcze @ ale to pewnie przez duphaston. Odstawiam go dzisiaj. Nie wiecie po jakim czasie powinna się @ pojawić?

Inseminacja

16/03/09 11:04:10

ma*gda nie wiedziałam że clo tak wpływa na endometrium ale już wiem czemu mój lekarz skoro mam owulke robi pierwsze dwie insemki na naturalnym cyklu. Wyczytałam kiedyś że aby poprawić endometrium można się wesprzeć jedzeniem orzechów i piciem czerwonego winka. Ja nigdy nie mam problemów z endometrium a u mnie na stole często gości winko i orzechy więc może coś w tym jest:) Ale trzymam kciuki aby jednak wszystko było OKI i insemka się odbyła w tym cyklu. anjja4 trzymam kciuki wiem że te 14 dni czekania jakoś dziwnie strasznie się dłużą:) ja testuje w środę - tylko u mnie coś dziwnego z tempką się dzieje i raczej marne szanse na dwie kreseczki ale póki nie ma @ jest nadzieja - trzymajcie za mnie kciuki

Inseminacja

12/03/09 00:30:36

Dzięki dziewczynki za trzymanie kciukasów. U mnie dzisiaj 22 dc (cykle 26 dniowe) i jakoś dziwnie tempka zaczyna spadać więc chyba z fasolki nici:(. Mnie już od dwóch dni bolą piersi a dzisiaj jeszcze do tego krzyż więc to chyba @ się zbliża niestety.