***Marzec 2009*** (2)

27/06/12 15:57:32

Hej mamusie. To znowu ja :lol: Ostatnio pojawiam sie i znikam ..... :oops: Ale to z braku czasu. My tez mamy z Olim czasami takie cyrki ze szok. Mysle , że to taki wiek ... jak to naywają?? Bunt 3 latków ??? :lol: Skubany jest taki uparciuch, że nie popusi. Niestety ma pecha bo ja też uparciuch jestem :lol: Czasami jest taki słodziak ,że bym go zjadła , a czasami to mały diabeł z niego. No ... cóż .... dzieci to nie lalki :lol: A tak, to u nas upał ... jest tak gorąco że siedzimy w domu w klimie :roll: Za tydzien jade do Polski na całe 2 miesiace :D Jade sama z dzieciakami bo mąz musi byc w pracy. ( ktoś w końcu musi zarabiać :wink: :lol: ) Lece do podziemia :wink:

A moze sa jakies mamy z Francji???

27/06/12 15:21:08

Mika ja tez jade do Polski tylko z dzieciakami bo mąż nie dostanie teraz urlopu. Juz po mnie brat przyjechał :wink: ( bo blondyny muszę zabrać :lol: czyt: 2 suczki ) W Polandii bede do konca sierpnia. A na prawdziwe wakacje to dopiero w listopadzie. Juz zarezerwowane ... :D

A moze sa jakies mamy z Francji???

16/06/12 01:24:46

Hej :) Ania dokładnie to samo co Mika ci napisze ale ci włosy urosły !!! Fajnie w takich dłuższych wygladasz :) Dzieciaki nam rosną , czas tak jakoś szybko leci, dni mi przez palce uciekają. Chyba do Polski na trochę z dzieciakami pojadę , dziadki tęsknią za wnukami. Więc niech się nimi naciesza :wink: A wy jakie plany wakacyjne macie? Ania Enzo już idzie do CP???? Już????? Ale przelecialo. Viki moja od września już idzie do 3e i tak jakoś maja w tej szkole ,ze ostatni rok college robi już w liceum, więc zmieniają szkole. Mały stresie jest ( z mojej strony ;) ) Stellunia witaj na naszym wątku ( chyba się z Tobą nie witalam jeszcze) Gratuluje synka , a co do imienia to ważne żeby wam obojgu się podobało. U nas tez nie było łatwo ale w końcu został Oli.

***Marzec 2009*** (2)

03/06/12 21:30:41

Czesc kobietki :wink: Nie nadrobie bo nie dam rady ale juz postaram sie byc z wami na bieżąco. U mnie nic nowego ... ostatnio Oli znowu dostał bardzo wysokiej temperatury i juz przypomniał mi sie zeszły rok jak wylądowalismy w szpitalu. Dokładnie o tym samym czasie :roll: Na szczescie wszystko dobrze sie skończyło. Oli zdrowy to znowu dzisiaj Viki ma 39*C :roll: Jednym słowem mam szpital w domu. Nie no ..... chociaż pare stron musze przeczytac bo kompletnie nie wiem co wam pisac :wink:

Prawdopodobieństwo ciąży

17/05/12 15:15:53

[quote="onaa":324wr4lh] Czy to może być jakiś objaw?
Objaw ciąży?? Jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy.