I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

06/07/09 10:59:32

Cesc dziewczyny Czytam was od samego początku, tez jestem majówką ( Zosia ur. 15 maja ) Widzę, że Agaminka masz problem z alergią. Popełniasz ten sam błąd co ja z moim pierwszym dzieckiem. Przez 3 lata walczyłam z AZS. Agaminka jeżeli ta alergia jest poważna , krostek jest sporo wchodzą na uszko, szyje,( potem będą na całym ciele, skóra będzie szorstka sucha na pulikach bedzie tzw: efekt lakierowanych policzków i co gorsza bedą sie robic ranki )- to podawaj mu tylko ten Bebilon. Jezeli to to samo co Nutramigen to to i tylko to. To jest mieszanka lecznicza. Ja podchodziłam do sprawy tak samo podawałam piers i nic nie pomagało. Zadne smarowania. Tylko i wyłącznie ten Bebilon odstaw go od piersi bo tak naprawde to nie wiesz na co on jest uczulony bo nie miał testów. On jest jeszcze mały przyzwyczai sie do smaku i nie słódź glukozą nie daj Boże. Dermobaza, Cutibaza, Lipobaza, To kremy na alergie mój syn był smarowany Lipobazą efekt wspaniały. Ale podstawa to przejdź na ta mieszankę leczniczą a osiągniesz efekt. Ja bym radziła Nutramigen.On jest wstrętny w smaku ale efekt podawania jest wspaniały. Ja też tak kombinowałam , piers nutramigen a gdybym podawała mu tylko jego nie miałabym tych problemów.Mój syn uczulony był na wiele innych rzeczy oprócz białka mleka krowiego. A czy krostki są na całym ciele?

cukrzyca ciążowa

17/02/09 13:14:25

Cześc dziewczyny. Jestem w 28 TC i właśnie stwierdzili u mnie nietolerancje cukrzycową. Jak robiłam obciążenie 50g to po 1h miałam 166 , a 75g po 2h 128. Mam do was takie pytanie , bo gin powiedział, że mam uważac na to co jem i nie jeśc za słodko. Co to właściwie znaczy? Czytałam ten watek troche wstecz i wiem , że powinnam unikac słodyczy, ale czy całkowicie?. A co z mlekiem? Czy są jakieś owoce, których też trzeba unikac? Proszę dajcie mi jakies wytyczne.

Alergia w ciąży??????

27/11/08 11:48:31

Witam was dziewczyny. Mam taki problem, jestem alergikiem i okresowo musze przyjmować leki. Czy któraś z was przyjmowała leki w ciąży (jestem w 17 tc) , chodzi mi mi o te alergiczne np: loratadyna, flonidan itp. Męczy mnie straszny katar i bardzo mi to dokucza, a wizyte u lekarza mam dopiero za trzy tygodnie. Będę wdzięczna za odpowiedź.

PUSTE JAJO PLODOWE---co dalej>?????pomocy!!!

25/09/08 15:11:51

Cześć. Wczoraj była środa więc z bijącym sercem poszłąm do lekarza. I zobaczyłam - piękny zarodek i puls. Tak naprawdę do dopiero 6 tydzień a nie tak jak on wyliczył 7.

PUSTE JAJO PLODOWE---co dalej>?????pomocy!!!

20/09/08 17:59:24

Ja wciąż mam nadzieję że jednak coś sie tam w tą środe pokaże. Trochę tu poczytałam na forum i sie uspokoiłam ale wczoraj to ja o bożym swiecie nie wiedziałam. Szkoda mi tego dzieciaczka bardzo mi szkoda bo już jakos tak przywykłam do myśli że będe miała trzecie dziecko( mam juz dwoje dzieci) . Mimo, że go nie planowałam to - ehh brak mi słów. Cały czas pokrzepiam sie nadzieją że zarodek może pojawic się do 8 tygodnia. A ja jestem 4 tygodnie od zapłodnienia + 2 to 6 tygodni. Wiec........................................................................