mamy z Wadowic i okolic:))))

24/11/14 16:28:15

[quote="alutka1011":2xjl87rp]A to dziewczyny macie podobne terminy porodu :) Biedronka oj tak dzieci rosną i dokazują zwłaszcza Maja a to taka mała gaduła i buzia jej się nie zamyka :D A ja się już powoli zaczynam stresować rozwojem Dawida jeszcze nie chodzi wstaje przy meblach ale sam nie stanie nawet :/ chyba za niedługo się do pediatry z nim wybiorę. :(
Alutka, spokojnie wydaje mi się że jeszcze ma czas, oczywiście wizyta u pediatry nie zaszkodzi ale Ty możesz go motywować do samodzielnego wstawania, też chodzi z Twóją pomocą a sam nie chce, może jeszcze nie czuje się na siłach.. są dzieciaki że staną szybko, są takie, co na półtory roczku zrobią pierwszy krok (a potem jak te małe wyścigówki ;) )

mamy z Wadowic i okolic:))))

13/11/14 12:59:44

[quote="OliMama":31m0myu3]Hej dziewczyny :) Jestem na początku mojej drugiej ciąży. Pierwsza ciążę prowadził lek P. Mączka, Mam do was pytanie ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć gdzie obecnie przyjmuje Pan doktor. czy możecie mi pomóc? Pozdrawiam
przyjmuje na poprzecznej w wadowicach , mam jego numer bo sobie zapisałam (bo chce się wybrać i się wybieram i dojśc nie mogę ;) ) fajny lekarz, odbierał mój poród ;) a potem ładnie zszył (bo niestety miałam cc), tak jakoś lekko przy nim to wszystko szło ;)

mamy z Wadowic i okolic:))))

13/11/14 12:57:58

jak dobrze tu wrócić po przerwie! poczytałam Was, nowe kobietki witam :) i dzieciaków gratuluje, bo widzę że Maluszki na świecie już są :) mam nadzieję że wszyscy zdrowi? wszystko w porządku? dzieciaki rosną i dokazują ? :)

mamy z Wadowic i okolic:))))

25/09/13 08:07:15

Alutka to trzymam kciuki w takim razie :)

mamy z Wadowic i okolic:))))

20/09/13 16:15:35

poza tym mamusie co u Was? jak Wasze pociechy? :) szprycha witaj :)