MARZEC 2008

01/01/09 00:41:01

W Nowym Roku postanowiłam częściej zaglądać na forum, bo ostatnio to szkoda gadać. Normalnie ostra jazda bez trzymanki. Teraz jeszcze tylko remanent i z górki :D Mężuś na imprezce a ja jak zwykle z dziećmi w domku, mam w końcu wolną chwilkę to po krótce napiszę co u nas. Byliśmy w szpitalu na badaniu pehometrycznym, no i okazało się, że Oliś ma refluks i stąd te jego furczenia w oskrzelach. Bierzemy leki i stosujemy się do zaleceń. Oliś jest bardzo pogodnym chłopaczkiem ale też bardzo absorbującym. Wszędzie wlezie i wszystko musi dotknąć. Jest też bardzo karny, bo jak się na niego krzyknie to płacze. Poza tym mówi tata, bada, dada, ewa, bay i takie tam różne oprócz "mama". Robi pa pa, koci koci i pokazuje różne rzeczy np gdzie ktoś ma nosek czy oczko. Dzisiaj tzn wczoraj zaszczepiliśmy się na pneumokoki, szczepionkę mamy za darmo (udało się nam załatwić, ze względu na to, że chodzimy się w poradni pulmonologicznej) no i mały zaczął gorączkować ale dostał czopek i teraz śpi słodko nawet fajerwerki go nie obudziły. Ale nasmarowałam, pewnie na kacu nie będzie chciało wam się czytać :D Pa pa kofane mam nadzieję, że sylwester był udany.

MARZEC 2008

31/12/08 23:57:23

Kafane mamuśki życzymy Wam wszystkiego co naj w Nowym Roku 2009

Zółw

13/11/08 16:12:22

Mam pytanko Moja 6letnia córcia marzy o żółwiu, czy takie zwierze może przenosić choroby? Czy jest bezpieczne dla dziecka? dodam, że mam 7 miesięcznego synka. z góry dziękuję za odpowiedz.

MARZEC 2008

12/11/08 00:58:35

[quote="Pysiowa":da0jk5xf] Turla się namiętnie po podłodze i próbuje raczkować tzn dupcia do góry i kiwa się jak przysłowiowy żyd na kiju po czym nogi się rozjeżdżają i klops
jakbym czytała o moim Olineckim :lol: a jak się buja tak na czworaka to jaki zadowolony :lol: Kest a gdzie się podział twój wiewiór? Taki był fajny amerykański :wink: Jutro robimy mini imprezkę i czeka mnie szaleńtwo w kuchni, a na dodatek jest mega impreza w przedszkolu Niki, no i jeszcze anglik i aerobik, a i chałupę trza posprzątać kiedy ja się z tym wszystkim wyrobie :shock: Jest już ciemno....... i idę paciulki Branoc

MARZEC 2008

10/11/08 23:39:00

Pysiowa hej szczegóły prosimy :wink: Nusia no wiesz z tym torcikiem to żeś wyleciała :wink: a z kuleżankami się nie podzielisz?