Mamusie z Łodzi :) (2)

20/04/11 22:37:45

nanusiu....nawet nie będę stawać z Tobą do rywalizacji :D pamiętam jak ja się czułam pod koniec ciąży...wszystko mnie bolało i puchłam...brzuch miałam ogromny !!! Frywolu....nie no wszyscy rodzice brali udział..tylko,że nie przyszli wszyscy (pewnie ze względu na czas przedświąteczny ) asiula...to było tylko dla rodziców taka integracja ( ja tez myślałam,że z dziećmi będziemy )....a śmiechu było :lol: szczególnie jak było śpiewanie i pokazywanie..a potem każdy swój układ w konkretnym momencie tańczył :D KUba też uwielbia zabawy taneczne i takie zadania ....ogólnie to ma duże wyczucie rytmu...i chyba będę go chciała gdzieś zapisać na dance :) nanusiu....KUba też pracuje z logopedą..póki co w przedszkolu tylko i dostajemy kartki do domu....nawet jakoś z nim to robię..ale on powtarzać nie chce... :( ale bym sie grzanego piwka napiła...a tu nie ma.... :( a może winko podgrzeje?? 8) .....gardło mnie boli..buuuuuuuuu

Mamusie z Łodzi :) (2)

20/04/11 20:36:35

hejka.... nan ...jeszcze dajesz rade? :) ja też zdycham coś mnie bierze..gardło boli...temp.podwyższona ,ale okna umyłam w kuchni :ddd: byłam dziś na warsztatach dla rodziców w przedszkolu „Jak twórczo myśleć i działać” śpiewaliśmy..wymyślałam układ taneczny z jakimś tatą...rysowałam..wycinałam...odgadywałam hasła kalamburów...układałam krzyżówkę....dawno się tak nie ubawiłam... :lol: a co się dzieje tak ogólnie memi...? ;)

Mamusie z Łodzi :) (2)

12/03/11 14:02:13

hej..hej..:) ale dziś cieplutko i pięknie....:) :sw: :sw: a my ciągle się gościmy ostatnio....przedwczoraj świętowaliśmy dzień mężczyzny ze znajomymi.....a dziś wybywamy do domku znajomych i zostajemy do jutra :) Kubala już lepiej z katarem..to sobie pobiega :) raczulek ...gratulacje..!!!!nie ważne za którym razem ważne że zdane!!!! :) wszystkim chorującym zdrówka!!!!! Moniś a to Ci się Daria rozłożyła..ale dobrze,że lepiej już :) udanych imprez ...spacerków i milutko spędzonego czasu....!!!! :P

Mamusie z Łodzi :) (2)

08/03/11 14:28:14

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH KOBIET Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA !!!! Bea....SAMYCH WSPANIAŁOŚCI DLA CIEBIE Z OKAZJI URODZIN!!!!! u mnie wczoraj wesoło i gwarnie było.....ciocia jest niesamowita....z KUbą się wyszalała...z Arkiem na PS3 pograła i z nami posiedziała i się pośmiała :P a ja piekłam pierwszy raz wczoraj expresowe pączki wiedeńskie...smakowite były..chociaż ja tylko 2 malutkie zjadłam :(..ale pycha i takie wilgotne w środku :je: Frywolu..udało Ci się piecyk czymś doczyścić...?? :) buziaczku....przecież Kitka zacznie chodzić...a TY się tak nie stresuj... :cmo: a portki podarte to i później też będą....:lol: fajnie,że możecie sobie planować weekendy..wakacje.....ja póki co nic nie mogę....mój małż uziemiony w firmie....nadal nie wiemy kiedy brat wróci :( a ja mam włosy takie...że się puszą i szopią..i mogę myć 2 razy w tygodniu :D raczulku...ja się nigdy nie nudzę :) zdrówka dla Was !!!!! u mnie KUba znów z gilem :( niech się to skończy bo oszaleć mozna !!!! koleta...ale maleńka jest Ingusia...ja wcale takich malutkich ciuszków nie miałam..bo KUba duży był Agawa....to odzywaj się spod tego fikusa czasem :lol: fajnie,że już remoncik zaczynacie....a Igusia z dziadkami teraz siedzi..?jak z jej zdrowiem? a TY jak z pracą...ustabilizowało się?? stella.....wielkie brawa dla Ciebie i rodzinki...wspaniale Wam poszło..pokoik przytulny i rodzinny...super!!!!! :brv: :okk: nanusiu....piękna malutka :) a może jak się urodzi to Wam jakieś imię się nasunie na myśl ;) mamaNatalii...witaski :) aż zajrzę wieczorkiem czy zdjęcia księżniczek swoich zapodałaś :D Moniś....zdrówka dla Darianki!! a Młody datę narodzin sobie wybrał :lol: mamie prezent na dzien kobiet sprawił.....a mój małż miał urodzinki w niedzielę :)

Mamusie z Łodzi :) (2)

07/03/11 10:49:35

witaski :) ja też kawkę popijam...i widzę,że okna wypadałoby umyć.. :roll: :lol: słońce świeci ale jak się rolety opuści to nie widać...:) czekam na mamę....siostra ją przywiozła na ostatni koreczek...i ma poczekać u mnie, razem wrócą jak siostra skończy pracę i jeszcze ciocia przyjdzie...więc znów dziś gości mam :) Moniś.. :papa: buziaczku..urocze rodzeństwo :puk: a czym się tak w weekendy męczysz..? nanusia....koniecznie następnym razem musisz wiórki podsmażyć ;) no cena płatków migdałowych przeraża..to prawda Aliszka...my nic nie kupujemy dla Pań w przedszkolu... Kuba też wstaje rano..szczególnie jak my po imprezie chcemy się wyspać..a on przychodzi i trajkocze...że już słoneczko jest i trzeba wstać,że głodny itd....no i ja potem nieprzytomna chodzę.....dziś myślałam,że się wyśpię....a tu budzę się ok 4 rano ze zdrętwiałą ręką..i coś mi tak ciasno...a tu z jednej strony małż mnie gniecie a z drugiej Kubuś sobie słodko śpi...:roll: i zaprowadziłam małego śpiocha do Siebie...ale już rozbudzona byłam...rano wstać musiałam i znów się nie wyspałam...ehhh sister....super,że w cyrku fajnie....mnie też by chyba było ciężko wysiedzieć :roll: