Kwietnióweczki 2009

25/04/09 19:10:53

Cześć dziewczyny, dla tych, które mnie pamiętają informacja, że 20.04 o 23:21 na świat przyszedł mój synek Iwuś, cc, 4280, 56cm. Dopiero wczoraj wróciłam do domku i przyzwyczajam się do nowej roli mamy i dawczyni mleka. Poród ok, pobyt w szpitalu - beznadzieja, położne jakby wykonywały swoją pracę za darmo i robiły łaskę, że przychodzą do pracy. Mam jeszcze mało mleka i małe problemy laktacyjne, ale wierzę, że wszystko się ustabilizuje i potrzeby mojego synka zaspokoję. Gratuluję wszystkim świeżym mamom oraz życzę szczęśliwego i szybkiego porodu pozostałym, które czekają na rozwiązanie. Lukolka - odezwę się później :) Alhambra - dziękuję za pozdrowienia :)

Kwietnióweczki 2009

03/09/08 20:14:18

cześc dziewczynki :) Monia 81 - lista super :) A ja jestem załamana bo od dwóch tygodni męczyłam się z anginą - brałam antybiotyk, leżałam grzecznie w łóżeczku. Wczoraj byłam na kontroli, wszystko ok. A dzisiaj w pracy od tej cholernej klimy rozbolało mnie gardło :( Kaszlę jak głupia. Chyba pójdę na zwolnienie od gina i tyle będą mnie widzieli.

Kwietnióweczki 2009

28/08/08 21:37:08

Cześc dziewczynki, mnie też męczą mdłości, ale oglądam muszli od środka - na szczęście :) Leżę w łóżeczku z anginą i jedyne na co mam smaka to gruszki i nektaryny, choc wcześniej za nimi nie przepadałam. Za to nie mogę patrzec na mięso - cycki kurze itp, oraz na jajka, żywe, ugotowane, lub np. omlety. Hihi dziewczynki mamy dzidziusie w brzuszkach :) czuję się dzisiaj tak jakbym wczoraj odkryła ciążę :) Cieszę się jak głupia. I chcę tylko wyzdrowiec, bo martwię się o maluszka, który jest w środku. Dobrej nocki brzuchaczki :) Adelina - kiedy będzie tabelka ? :) Lukola - ale ładną pogodę mamy ostatnio :) Twoim pomysłem też robię fasolkę po bretońsku - jutro :)

Kwietnióweczki 2009

26/08/08 20:41:18

Cześc dziewczynki :) ale napisałyście dużo od wczoraj. Właśnie wróciłam od lekarza, mam anginę, muszę leżec i brac DUOMOX. Czy któraś z was brała antybiotyk w ciąży? Trochę się boję... W poprzedniej ciąży brałam na zapalenie pęcherza. A ta głowa, która mnie bolała wczoraj i przedwczoraj, to właśnie od anginy. Fuj!!! Ale mnie teraz złapało, jak muszę dbac o maluszka. Witam wszystkie nowe koleżanki :) Lukola - jak przeczytałam o bigosie, to aż mi ślinka poleciała :) Muszę mężulka namówic na robótkę w kuchni przy kapuście :)

Kwietnióweczki 2009

25/08/08 17:53:50

Cześc koleżanki :) macie jakiś sposób na bolącą głowę? Wróciłam z pracy i głowa mi pęka, nie wiem, czy to od ilości godzin spędzonych przed kompem, czy od lekkiego kataru. Ale oczy mam jak królik i mdli mnie strasznie....