Oswiecim

09/07/13 15:30:07

Hej dziewczyny :) Wyszłam z szpitala :) na własne żądanie :) i nie żałuje decyzji wszystko dobrze :) Przyjsc mam jak bede rodzić :) Poznałam cały personel (lekarze , położne) i powiem fajnie wszystko :) dam jakoś rade juz wiem jak to boli bo na ogladałam sie dziewczyn przez ten tydzien ze masakra ... Pozdrawiam :)

Oswiecim

06/07/13 10:00:56

Hej dziewczyny! :D :) U mnie nie ciekawie leże od soboty w szpitalu bo odszedł mi czop i mialam skurcze i lalo sie ze mnie ciurkiem krew... pojechalam mialam rodzic ale wstrzymalo mnie jak uslyszalam jak sie dziewczyna dre na tej porodówce, odechciało mi się rodzić . Teraz siedzie bo do porodu mnie zostawiaja czyli 16 lipca mam 2 razy dziennie ktg dostaje antybiotyk bo wykryli mi jakas bakterie która nabawilam sie własnie w szpitalu ... po prostu masakra ten nasz oswiecimski szpital. Nie powiem personel i lekarze są super ale warunki tam nie są ciekawe .... Ubikacje ktore sa myte praktycznie tak dokladnie jak jest kontrol, a o prysznicach szkoda gadac .... i jeszcze taki tekst pewnej nie miłej położnej Ty to powinnaś się czuć jak na wakacjach :/ troche nie bardzo gdy widze ze dziwczyna przychodzi do mnie do pokoju i po 3 h rodzi ... idzie dostać depresjii .. Dziewczyny te co bd rodzić :D uważajcie na położną TERESE :D haha nie idzie wyczuć kobiety totalnie ...

Oswiecim

28/06/13 14:53:17

mania1985 badanie na paciorkowca mialam robione w kwietniu, teraz mam tylko rutynowe :) A co do skurczy ty masz w ludkach a ja mam w pachwinach i nie wiem ktora z nas ma gorzej bo jak mnie chwyci to ja na 4 jedynie chodzic moge :D hehehe a potrafi mnie złapać pod prysznicem a wtedy to ja nie wiem co mam zrobic :D haha :P Dziś ostatnie spotkanie na szkole rodzenia zobaczymy co dziś nam będą mówić :) Mój mąż mówi że mogłabym urodzić w pierwszym tygodniu lipca :D hehe

Oswiecim

25/06/13 13:32:49

bakunia hej :) ja mam termin na 16 lipiec . Ja chodze do szkoły rodzenia i polecam fajnie jest wszystko Pani wytlumaczy i pokaże jak karmić dziecko, było zwiedzanie porodówki :) Płaci się za szkołe 100 zł i to masz 8 spotkań wtorki i piątki na 17sta :) U mnie w grupie chodza same dziewczyny :) ja oczywiscie ze swoim bo on bardzo ciekawy jest tego wszystkiego :D :P Także polecam isc do szkoły rodzenia opłaca się :)

Oswiecim

24/06/13 10:17:45

e-mysiaa Zdrowiej kobietko :* Co do anginy to wiem co to jest sama przechodzlam minimum raz do roku, to okropna choroba jest nagorsze jest to jak sliny nie da sie przełknąć . Polecam migdały patyczkiem do uszu namoczyc w fiolecie i nasmarowac te ropne wycieki . Pomaga na prawde :) dziubek11 bądź pozytywnej myśli może będzie wszystko dobrze :) Ja też chce juz być po porodzie i wychodzić z maluchem do domku :)