problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

03/12/14 18:03:44

kurczaczku u mnie leci :) właśnie zajęłam swoje myśli dietą i nie jest źle :) Powiem Ci, że odstawiłam cukier i jakaś taka bardziej spokojna i opanowana jestem niż wcześniej. Nie będę ukrywała, że nie chce mi się słodkiego, bo bym kłamała, ale wiem, że mi nie wolno i koniec! :D Wczoraj zamówiłam sobie książkę 'Kuchnia polska bez pszenicy', muszę się wzbogacić o pewną wiedzę, która mi się przyda w walce z IO :)

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

03/12/14 13:19:32

Dzień dobry! No w końcu działa mi wszystko jak należy :D wcześniej miałam coś z przeglądarką i miałam problem z działaniem Forum. Nela jak tam Twoje starania? ;)

Podstarzałe nudziary zapraszam :> (2)

25/10/14 09:59:14

Witam! :) dawno mnie nie było... Byliśmy z mężem na urlopie w Kudowie Zdrój :) w poniedziałek wracamy do pracy. Muszę Was poczytać ;)

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

25/10/14 09:57:54

Cześć! Wróciłam! :D byłam na urlopie. szkoda, że to już koniec... Witaj Martka :) wiesz wydaje mi się, że badanie nasienia jest bardzo ważne, czasami okazuje się, że to główny problem przez który nie można zajść w ciąże. Wystarczy podać odpowiednie leki i wszystko wraca do normy. Niestety wiem też, że dla naszych panów jest to problemem, bo nie dopuszczają do siebie myśli, że u Nich może być coś nie tak... I wiem, że nie pomagają prośby, groźby i błagania - facet musi sam do tego dojść. Tak, że trzymam kciuki, żeby Twój m zmienił niebawem zdanie. Nela co tam u Ciebie? ;)

Podstarzałe nudziary zapraszam :> (2)

13/10/14 21:37:05

Witam! Byłam dzisiaj u nowego ginekologa i wiem mniej niż przed wizytą.Kazała mi iść do endokrynologa.wizytę mam umówioną na środę... zobaczymy co mi powie... chyba straciłam już nadzieję... ech. idę spać dobrej nocy moje baby