*CZERWCÓWKI 2013*

06/11/12 08:34:06

Witam się z herbatką i śniadaniem:) Na dzisiaj mam zaplanowanych troszkę porządków,ale będę do Was zaglądać;) Jeszcze 3 dni do wizyty i stresuje się:/ Do tego dzieci zaczynają mi smarkać i kichać.. ehh ciekawie się zapowiada. A co do koleżanki powyżej która napisała,że podziwia mnie,że zdecydowałam się na 3 dziecko w tych czasach.. to cóż mogę powiedzieć... Nie zawsze jest tak jak sobie zaplanujemy:p No ale mimo wszystko już kocham tego dzidziola i wiem,że damy sobie radę! Zresztą nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia tutaj zawitam z 3 maluchem:) Buziaki dla Was wszystkich!

*CZERWCÓWKI 2013*

05/11/12 21:01:07

Witam się:) Dziewczyny teraz to i mi namieszałyście z tymi witaminami:) Ja słyszałam,że przez pierwszy trymestr powinno się brać jedynie kwas foliowy a witaminy od II trymestru.. W piątek mam wizyte kolejną to się dopytam dokładnie na ten temat. U mnie dzień minął spokojnie, mama moja imieninki miała to się posiedziało u niej chwilkę. Teraz już się obijam w wyrku. Pochłonęłam loda Magnum i mam dość:D Chociaż koło mnie leży jeszcze serek homo i pół bułki :roll:

*CZERWCÓWKI 2013*

05/11/12 08:18:53

Hej. To i ja chciałabym do Was dołączyć jeśli można:D Jestem już mamą 2 chłopców i czekamy na 3 maluszka. Skrycie marzymy o córeczce:) Obecnie jestem w 9t2d ciąży, a w piątek czeka mnie 2 wizyta u lekarza z wynikami i dopiero w piątek założy mi karte ciąży i powie więcej:) Na pierwszą wizytę poszłam w 6t2d i było serduszko.Ciąża została potwierdzona ,skierowanie na badania i wyznaczenie kolejnej wizyty. To wszystko. Mam jedną stratę za sobą i mimo,że ostatnio serduszko biło to się martwie czy nadal tak będzie w piątek...ehh. Zapomniałabym:) Termin porodu wstępnie na 08.06.2013

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

04/11/12 12:57:25

Kurcze niebieskooka bana? za co? Przecież nic nie zrobiła...Przynajmniej nie na naszym wątku.. A nie może wejść pod innym nickiem? Szkoda:( Witam się niedzielnie:) Spadam dalej coś robić bo nasze mieszkanie wygląda jak pobojowisko a niedziela jest. Masakra :roll:

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

03/11/12 22:14:39

Kakunia Ty nam tu nie umieraj,ewentualnie sobie odpocznij:D Iwosia jeszcze chwila i maluch będzie z Tobą... Mi póki co ciąża dała w kość takimi mdłościami od rana do wieczora o jakich nawet nie śniłam. Z synami nie miałam takich atrakcji.. A powiedzcie mi czy z tym jedzeniem słodkiego/kwaśnego to sprawdziło Wam się,że słodkie na dziewczynkę a ostre i kwaśne na chłopca? Bo moja mama skolei miała odwrotnie: słodkie na chłopców, a na mnie kwaśne:) Ja za to miałam tak jak ogólnie się mówi czyli z chłopcami ostre i kwaśne wsuwałam.. Za to tym razem mdli mnie i nie dobrze mi na sam zapach śledzi( odrazu kibelek), a słodkie wcinam,oj wcinam:D