Kwietniowe dzieciaczki:)

01/03/08 18:27:49

Olmeca to niezły urwisek ta twoj pociecha a tak poza tym to śliczniutki z niego chopczyk :lol: Landa gratuluję udanych zakkupów a smyk wygląda bosko i te oczęta :shock: U nas też wieje i M już biegał do teściowej bo jej dachówki zaczęły spadać i kleił je na dachu.Koszmarna będzie noc :evil:

Kwietniowe dzieciaczki:)

01/03/08 08:02:02

Joanman masz rację to zależy od dziecka,ale dobre jak Oliwcia nawet trzy latka pojeździ a potem to się obaczy sprzeda a coś innego wykombinuje :wink: Kama to masz przegwizdane z tą służbówką Mikisia rozszyfrowałaś mnie :oops: ale tylko w ten sposób ktoś mnie zauważa :D Alulka aż mi łza się w oku zakręciła , nie ujęłabym lepiej tych uczuć to jest niedoopisania to trzeba przeżyć,ale masz uczuciowego męża, żeby mój kiedyś tak zapytał :( Kasiunia właśnie to napisałam i dlatego niunia dostała samochodzik i uwież ma mnustwo radości ,ale nie tyle z jazdy ale z tego że robi coś wspólnie z bratem a on się cieszy że ma samochód sterowany takich romiarów i jednym prezentem babcia zadowoliła dwoje lalka trzymam kciuki za ciche plany aby się ziściły, a Marcel jest poprostu niesamowity musisz oczy mieć wszędzie i czujność w pogotowiu Kurcze co z tymi naszymi dzieciaczkami myślałam że tylko moja tak choruje ,bo chodzi do żłoba a tu chyba ze wzgędu na pogodę tak sie dzieje Dziewczyny co z mkangur bo to moja bratnia duszyczka a od dawna jej tu niewidziałam

Kwietniowe dzieciaczki:)

29/02/08 19:59:57

Joan gdybym tylko mogła to dlaczego nie :wink: zauważyłyście że któryś raz z koleji otwieram nową stronę,ale ja nie żeby tak specjalnie :lol:

Kwietniowe dzieciaczki:)

29/02/08 19:55:28

Gosiaczek to też się miałaś współczuję i życzę Oli dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia Kasiunia to fajnie.Więc auto to dobra sprawa.My mamy na pilota i babcia dała 570zł Joanman Fajne są quady ale to już musi być spore dziecko aby umiało nim jeździć a takim samochodzikiem teraz niedostaje dopedała ale sterujemy ją pilotem i nie jest tam mało miejsca mój chrześniak ma 4 latka wsiadał i normalnie jechał ale każdy ma swoje zdanie i robi jak chce filenka ja też często wracam do starych zdjęc i zastanawiam się kiedy ona urosła Wiecie co super są te nasze dzieciaczki ale to dlatego że kwietniowe czyli wiosenne Jat ak naprawdę ciągle nie mogę uwierzyć w to że ją mam :P

Kwietniowe dzieciaczki:)

29/02/08 12:19:17

Milenka, Oliwka, Filipek, Remek, Oliver STO LAT Laleczka dzięki. Oliwia z dnia na dzień zaczęła chodzic a twój szkrab ma jeszcze czas. Gosiaczek i Elisia Dziękuje w imieniu Oliwci Dziunia nie ma sprawy możemy się umówić tylko gdzie ? Oliwcia jeździ za pomocą pilota :P (brat steruje) Oliwcia też przechodziła etap raczkowania ale w sobotę raczkowała a w niedzielę z rana sama podeptała do brata A o co chodzi z tym bilansem każdy roczniak tak musi? Moja niunia też ma poliki rumiane i szorstki ale nie zawsze przewarznie po takich wietrznych dniach. smaruje jej mocno kremem że chodzi biała i jej przechodzi , syn też tak ma podobno lekarz powiedział że ma delikatną skure i ja przemroził Kasiunia auto super tylko decyzja należy do ciebie . Ja powiem tak niunia dostała to raz , a dwa to będzie miała na jakieś trzy lata w zime jeździ po mieszkaniu a latem po podwórku bo ja mieszkam w domku. Tak wię trochę je wykorzystamy Gosiaczek Moja Oliwcia trzy tygodnie temu przeszła zapalenie krtani . Naprawdę współczuję . Ja przeszłam chorror jek mi się w nocy zaczęła dusić. pędem na pogotowie tam skierowanie do szpitala na inchalacje , chcieli mi ją zabrać na oddział ale nie dałam więc wszystko robili na izbie niunia pierwszy raz w takich klimatach darła się niesłychanie , mąż o mało nie pobił tam wszystkich nie mogły jej się wkuć w ręke, aż mąż kazał im przestać. mówie wam przeżyliśmy horror. Zabraliśmy ją z tamtąd na własne żądanie i całą noc czuwaliśmy przy niej dostała antybiotyk i po 3 dniach jej przeszło ale były to najdłuższe trzy dni i noce w naszym życiu . Dlatego bacznie ją obserwój , wywietrz pokój do tem 19 st. i połóż sól jodowaną na wilgotnej szmatce na kalaryfer to pomaga zmniejszyć opuchlizne.