****STYCZNIÓWKI 2013****

10/01/13 17:07:08

Hej Dziewczynki! Sorka za wcinkę w wątek, ale może komuś pomogę :) Ja też miałam cholerne hemoroidy i wiem jak to boli. Nie wiem, czy u Was pomoże, ale u mnie zadziałały okłady z czarnej herbaty (zaparzałam torebkę herbaty ekspresowej w małej ilości wody i zanurzałam w przestudzonym naparze waciki do okładów). Robiłam tak dwa razy dziennie. No i do higieny intymnej koniecznie dobry żel z korą dębu. Po porodzie oczywiście jest pogorszenie, ale po jakichś dwóch tygodniach się wchłaniają. Smarować można posterisanem, ale po porodzie najlepiej poprosić lekarza o czopki, bo szybciej działają. No i jeśli mogę jeszcze coś doradzić, to spróbujcie podmywać się po porodzie szarym mydłem. U mnie pięknie goiło rany (a miałam założonych 7 szwów po porodzie sn). Pozdrawiam i polecam wszystkim karmienie piersią! Jeśli ktoś chciałby poczytać sobie dobre materiały to piszcie i Wam prześlę linki.

******* MAJÓWKI 2012**********

05/01/13 21:50:54

majowa-mama, dziękuję pięknie za wyczerpujące instrukcje. Wszystko wypróbujemy. Moja właśnie też kluseczka :) 72cm i 8,5kg :) Na boki się obraca bez problemu tylko coś tej osi symetrii nie może pokonać. Na brzuchu leży nawet nawet, chociaż wiadomo, najszybciej się wkurzyć potrafi w takiej pozycji. Od jakiegoś czasu na brzuszku to już potrafi się wysoko na wyprostowanych rączkach unosić. Śmiesznie to wygląda. No i ćwiczy wtedy grzbiet przez taki wyrzuty głową do tyłu :) Myślę, że tak jak piszesz, musi przyjść jej czas, bo leniwa jest po prostu. Nóżki do dzioba ładuje namiętnie i tylko czeka kiedy pozbędzie się skarpetek :) Super, że już zdrowi. Trzymajcie się ciepło :*

******* MAJÓWKI 2012**********

03/01/13 21:04:44

hej :) majowa mama, czy mogłabyś napisać na czym polegają te ćwiczenia, o których pisałaś? Bo czytam właśnie, że przyniosły efekty. Moja kluska właśnie też się nie obraca i niby jestem spokojna, ale poćwiczyc nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że ze zdrówkiem u Was lepiej, ale na wszelki wypadek posyłam kilka wiader zdrowia :) Pozdrawiam wszystkie i idę wreszcie spać :*

******* MAJÓWKI 2012**********

11/10/12 10:27:54

Drodzy Administratorzy! Czy możemy wiedzieć, dlaczego taka decyzja? Asiek pisze z nami od dawna, co się stało? To nasza koleżanka!

******* MAJÓWKI 2012**********

11/09/12 21:54:00

Betico, nie ma za co. Ja uwielbiam takie tematy, jakby Ci jeszcze jakaś zagwostka siedziała w głowie, to chętnie się z nią zmierzę :) Do szkoły wracam na drugi semestr. Uczę w I-III. Dzisiaj na spacerze przechodziłam koło boiska szkolnego w czasie przerwy. Nie wiem jak to ująć, ale jednocześnie kocham i nie cierpię tego gwaru :)