Pazdziernikówki 2010

20/10/11 12:22:38

No to ci sie porobiło Cicha ja również życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia. Pawełek przez ten czas co nie pisałam dorobił się dwóch górnych jedynek więc stan zębów to już cztery. I chociaż już parę dni jak mu wyszły to dopiero teraz zrobił się marudny może dwójki się szykują. Oprócz tego raczkuje sobie czasami stoi bez trzymanki ale chodzic jeszcze się boi.

Pazdziernikówki 2010

07/10/11 09:57:31

Haniu i Rafałku 100 lat i wszystkiego co najlepsze oraz dużo trafionych prezentów na ten pierwszy roczek wam życzę. Więcej napiszę jutro bo dzisiaj mam jeszcze gości i nie mam za bardzo jak.

Pazdziernikówki 2010

05/10/11 15:33:22

Witam po dłuuuugiej nieobecności. U nas już po roczku wyszło całkiem fajnie miałam w planach mszę w kościele ale z powodu remontu nie wyrobiłam się. Sprzatałąm dopiero dzień przed roczkiem a gotowałam od rana. Pawełek miał dużego torta z kubusiem puchatkiem na torcie postawiłam mu dwie race i świeczkę. Race bardzo mu się podobały. Od nas dostał takiego fajnego pchacza "zygzaka" z melodyjkami i Pawełek od wczoraj nie widzi nic innego spodobało mu się nawet za nim chodzic. Wcześniej chodził w ten sposób przy krzesełku i dlatego zdecydowałam się kupic mu ten pchacz. Niestety nie postawił jeszcze samodzielnie pierwszych kroczków ale wcale mnie to nie martwi bo widac po nim że się boi bo tak za ręce jak się trzyma to chodzi. Z siostrą oceniłyśmy że to pewnie po tym upadku z huśtawki. Zęby też mu jeszcze nie wyszły więc ma tylko te dwa. A w nocy to budzi się też tak od 3-6 razy na cyca oczywiście.[/b]

Pazdziernikówki 2010

16/09/11 19:49:20

birmo nie wiem co to za firma tych bucików po prostu poszłam do sklepu i wybrałam małemu adidaski które wyglądają na wygodne. Są zapinane na rzep i Pawełek dośc szybko się do nich przyzwyczaił chociaż wcześniej wcale nie nosił butów. Cicha to współczuję przeżyc to straszne słyszec płacz swojego dziecka i nie móc mu pomóc wiem to niestety z doświadczenia. Ale dobrze że już po wszystkim. Pawełek też ząbkuje co parę dni ma gorączkę i jest strasznie marudny to już trwa jakiś miesiąc. Pozatym stan ząbków nadal się nie zmienił więc już sama nie wiem co jest przyczyną jego zachowania.

Pazdziernikówki 2010

09/09/11 20:23:36

Cicha to tylko się powinnaś cieszyc że aż tak podoba się Noemi w przedszkolu. A ja już mam za sobą zakup pierwszych butów co prawda musiałam wymienic bo w sklepie mierzyłam małemu tak jak radziłyście czyli przyłożyłam mu stópkę do wkładki z buta ale mnie oszukał bo podwinoł paluszki a ja nie zauważyłam bo się w dodatku strasznie wiercił i kupiłam za małe ale puźniej przypomniał mi się sposób mojej mamy i jak spał to przyłożyłam mu kawałek tekturki do nóżki wyprostowałam mu stópkę tak jakby stał i zaznaczyłam i jak poszłam do sklepu to włożyłam tekturkę do buta i sprawdzałam czy jeszcze będzie miejsce. To dużo wygodniejsza metoda przynajmniej dla mnie bo Pawełek w sklepie nie chciał wcale postawic nóżki tak jak chciałam i wiercił się pozatym nie z każdego buta da się wyciągnąc wkładkę. No i się i tak zdziwiłam bo nosi rozmiar aż 22 a mi się do tej pory wydawało że ma małą stópkę.